Stiftelsen Vetenskapsstaden

Mandatperiod: 2020-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Staffan Ingvarsson (OPOL)
Ledamot
2020-01-01 — 2022-12-31
Telefon: 08-508 30 217
E-post: staffan.ingvarsson@stokab.se
Visa alla uppdrag för Staffan Ingvarsson
Karin Ekdahl Wästberg (OPOL)
Suppleant
2021-02-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Karin Ekdahl Wästberg