Äldrenämnden

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Äldrenämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Torun Boucher (V)
Telefon: 08-508 29 121
Mobil: 076-1229121
E-post: torun.boucher@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-30 -- 2017-12-31
Erik Slottner (KD)
Stadshuset, KD-kansliet
105 35
STOCKHOLM
E-post: erik.slottner@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mirja Räihä (S)
undersköterska, kommunfullm
Mobil: 073-5553074
E-post: mirja.raiha@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Bo Hansson (S)
Mediatekniker
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Gisela Norrman (S)
Behandlingsassistent
E-post: gisela.norrman@hotmail.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Sven Britton (S)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Christopher Ödmann (MP)
Mobil: 070-355 61 07
E-post: christopher.odmann@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Eivor Karlsson (MP)
Mobil: 070-433 67 62
E-post: eivor.karlsson@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Dennis Wedin (M)
Generalsekreterare, Moderata Ungdomsförbundet
Telefon: 0722397455
E-post: dennis.wedin@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Alexandra Östback (M)
E-post: alexandra.ostback@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elisabeth Bäckström (M)
E-post: backstrom.elisabeth@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anita Lundin (M)
skolchef
Mobil: 0730-48 92 42
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Ann-Katrin Åslund (L)
E-post: annkatrin.aslund@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Catarina Carbell (S)
Mobil: 070 -31 97 26
E-post: catarinacarbell@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Magnus Grönlund (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Kerstin Mannerqvist (S)
Mobil: 0738-16 44 38
E-post: kemannerqvist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Halit Azizoglu (MP)
Kommunfullmäktige
Mobil: 070-7319020
E-post: halitazizoglu@outlook.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Gunilla Almén (MP)
Mobil: 070-773 37 84
E-post: gunilla.almen@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria Elena Gonzalez (V)
Mobil: 076-075 80 99
E-post: maria-elena.gonzalez@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Erik Vallström (Fi)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Yvonne Riddervik (M)
Mobil: 0705-94 85 02
E-post: yvonne.riddervik@aau.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Johan Frantz (M)
E-post: johan.frantz@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Thomas Linn (M)
Organisationskonsult
Mobil: 070-775 35 07
E-post: sinevitro@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Niklas Källberg (L)
E-post: niklas.kaellberg@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Alfred Askeljung (C)
Telefon: 0707374112
Mobil: 0723096469
E-post: alfred.askeljung@centerpartiet.se, alfred.askeljung@politik.sll.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Britt Westerlind (KD)
Mobil: 0709564867
E-post: britt.westerlind@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag