Exploateringsnämnden

Mandatperiod: 2023-01-01 - 2023-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Anders Österberg (S)
Ordförande
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: anders.osterberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Anders Österberg
Dennis Wedin (M)
Vice ordförande
2023-01-01 — 2023-12-31
Oppositionsborgarråd
Telefon: 08-508 29 130
E-post: dennis.wedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Dennis Wedin
Margareta Stavling (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
PA-konsult
Mobil: 076-803 20 99
E-post: margareta.stavling@telia.com
Visa alla uppdrag för Margareta Stavling
Anders Göransson (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 076 - 844 87 88
E-post: anders_goransson@telia.com
Visa alla uppdrag för Anders Göransson
Ida Mohlander (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: ida.mohlander@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ida Mohlander
Clara Lindblom (V)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Borgarråd
Mobil: 0761-22 91 13
E-post: clara.lindblom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Clara Lindblom
Jonathan Metzger (V)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: buckcaine@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Jonathan Metzger
Lennart Tonell (MP)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 073-98 98 008
E-post: lennart.tonell@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lennart Tonell
Dalila Alibasic (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Dalila Alibasic
Fredrik Sand (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: fs.staden@hinterscape.com
Visa alla uppdrag för Fredrik Sand
Anders Edin (SD)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: anders.edin@sd.se
Visa alla uppdrag för Anders Edin
André Nilsson (L)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Ekonom
E-post: andre.nilsson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för André Nilsson
Svante Linusson (C)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Professor
E-post: svante.linusson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Svante Linusson
Emil Bustos (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: emil.m.bustos@gmail.com
Visa alla uppdrag för Emil Bustos
Tove Lönstad (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: tovelonstad.sap@outlook.Com
Visa alla uppdrag för Tove Lönstad
Bengt-Olov Tengmark (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: dr.bot@telia.com
Visa alla uppdrag för Bengt-Olov Tengmark
Maj-Len Eklund (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Leg. Psykoterapeut
E-post: maj-len@live.se
Visa alla uppdrag för Maj-Len Eklund
Tim Schnoor (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Specialist hållbar stadsutveckling/ekologi
Mobil: 0704866409
E-post: tim.krone.schnoor@gmail.com
Visa alla uppdrag för Tim Schnoor
Agneta Sundberg (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Seniorkonsult
E-post: asu@asundberg.com
Visa alla uppdrag för Agneta Sundberg
Felix Schartner Giertta (MP)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: felix.schartner@gmail.com
Visa alla uppdrag för Felix Schartner Giertta
Johan Ekwall (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: johan.c.ekwall@gmail.com
Visa alla uppdrag för Johan Ekwall
Robert Stahre (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Konsult digitalisering
Mobil: 070-560 58 03
E-post: robert.stahre@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Robert Stahre
Torbjörn Ebérus (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: torbjorn.eberus@gmail.com
Visa alla uppdrag för Torbjörn Ebérus
Julian Kroon (SD)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: julian.kroon@sd.se
Visa alla uppdrag för Julian Kroon
Patrick Amofah (C)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Patrick Amofah
Aron Modig (KD)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Ekonom
E-post: aron.modig@gmail.com
Visa alla uppdrag för Aron Modig