Fastighetsnämnden

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Fastighetsnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jan Valeskog (S)
Biträdande Finansborgarråd
Stadshuset/Finansroteln
10535
Stockholm
Telefon: 08-508 29 259
E-post: jan.valeskog@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Richard Bengtsson (L)
E-post: richard.bengtsson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Margareta Stavling (S)
PA-konsult
Mobil: 076-803 20 99
E-post: margareta.stavling@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anders Göransson (S)
Mobil: 0768-44 87 88
E-post: aa74788@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria-Elsa Salvo (S)
E-post: melsa.salvo@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Åke Askensten (MP)
kommunfullm
Mobil: 070-171 48 46
E-post: ake.askensten@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Hanna Begler (MP)
E-post: hanna.begler@mp.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mehdi Oguzsoy (V)
sjuksköterska, kommunfullm
Telefon: 08-517 724 34
Mobil: 0768-82 13 34
E-post: mehdi.oguzsoy@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Henrik Sjölander (M)
Mobil: 070-643 33 07
E-post: henrik.k.sjolander@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mikael Eskman (M)
Mobil: 0707344199
E-post: mikael.eskman@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Erika Wing (M)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Tomas Tetzell (M)
jur.kand. och civilekonom
Mobil: 0708-29 25 71
E-post: tomas.tetzell@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-02-13 -- 2017-12-31
Kerstin Fredriksson (L)
E-post: kerstin.a.fredriksson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars Arell (S)
Kansliråd
Mobil: 070-346 81 83
E-post: lars.arell@bredband.net
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anna Forssell (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Birger Kato (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elsemarie Bjellqvist (S)
f d förbundssekreterare
Mobil: 070-373 44 04
E-post: elsemarie@bjellqvist.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Daniel Almgren (MP)
E-post: frozenswede@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Martin Hansson (MP)
Seniorkonsult
Mobil: 0739-30 66 14
E-post: martin.g.hansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elisabeth Löfvander (V)
Mobil: 0721-86 24 32
E-post: elofvander@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elisabeth Hellström (M)
E-post: elisabeth.hellstrom@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Leif Bokström (M)
Mobil: 070-733 63 25
E-post: leif.bokstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-30 -- 2017-12-31
Anders Karlsson (M)
Mobil: 070-9862720
E-post: anders.karlsson@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Gunnar Würtz (L)
Mobil: 0707558045
E-post: gunnar.wyrtz@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Hamid Ershad Sarabi (C)
E-post: hamid.ershad@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lisa Fuglesang (KD)
Visa alla uppdrag