Fastighetsnämnden

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Dennis Wedin (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Borgarråd, kommunfullmäktige
Telefon: 08-508 29 130
E-post: dennis.wedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Dennis Wedin
Jan Valeskog (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Oppositionsborgarråd
Socialdemokraternas kansli Stadshuset
10535
Stockholm
Telefon: 08-508 29 000
E-post: jan.valeskog@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jan Valeskog
Jan Tigerström (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
jur kand, kommunfullm
E-post: jan.tigerstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jan Tigerström
Fredrik Wallner (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: fredrik.wallner@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Fredrik Wallner
Lars Svärd (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
jur kand, kommunfullm
Telefon: 0730-70 10 30
E-post: lars.svard@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Lars Svärd
Emilie Fors (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Ekonom
E-post: emilie.fors@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Emilie Fors
Martin Hansson (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Intern gruppledare
Mobil: 0739-30 66 14
E-post: martin.g.hansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Martin Hansson
Christina Wainikka (C)
Ledamot
2021-05-03 — 2021-12-31
E-post: Christina@wainikka.se
Visa alla uppdrag för Christina Wainikka
Linda Agetoft (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Ombudsman
E-post: linda.agetoft@gmail.com
Visa alla uppdrag för Linda Agetoft
Vakant (S)
Ledamot
2021-10-04 — 2021-12-31
Clara Lindblom (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Borgarråd
Mobil: 0761-22 91 13
E-post: clara.lindblom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Clara Lindblom
Elise Karlsson (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: karlsson.elise@gmail.com
Visa alla uppdrag för Elise Karlsson
Peter Wallmark (SD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Gruppledare
E-post: peter.wallmark@sd.se
Visa alla uppdrag för Peter Wallmark
Kristiina Katajikko (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: katajikko.kristiina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kristiina Katajikko
John Myhrman (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: john.e.myhrman@hotmail.com
Visa alla uppdrag för John Myhrman
Anders Karlsson (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-9862720
E-post: anders.e.karlsson.ak@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anders Karlsson
Anders Granström (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: anders.granstrom@solaren.se
Visa alla uppdrag för Anders Granström
Gunnar Würtz (L)
Ersättare
2021-10-04 — 2021-12-31
Mobil: 0707558045
E-post: gunnar.wyrtz@telia.com
Visa alla uppdrag för Gunnar Würtz
Lisa Lundgren (MP)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Lisa Lundgren
Jan Erik Lundqvist (KD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Civilekonom
E-post: jan-eric.lundqvist@outlook.com
Visa alla uppdrag för Jan Erik Lundqvist
Esme Güler (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: esme_guler@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Esme Güler
Bror Hellman (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
kollusor
E-post: fortroendevald@steamboat-willie.com
Visa alla uppdrag för Bror Hellman
Isabella Hagnell (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: Jurist
E-post: isabellahagnell@gmail.com
Visa alla uppdrag för Isabella Hagnell
Gerardo Berrios (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Gerardo Berrios
Siri Källgren (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0709583110
E-post: siri.kallgren@gmail.com
Visa alla uppdrag för Siri Källgren
Göran Ek (SD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: goran.ek@sd.se
Visa alla uppdrag för Göran Ek