Fastighetsnämnden

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Fastighetsnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Dennis Wedin (M)
Borgarråd, kommunfullmäktige
Telefon: 08-508 29 130
E-post: dennis.wedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jan Valeskog (S)
Stadshuset/Finansroteln
10535
Stockholm
Telefon: 08-508 29 000
E-post: jan.valeskog@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jan Tigerström (M)
jur kand, kommunfullm
E-post: jan.tigerstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Fredrik Wallner (M)
E-post: fredrik.wallner@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Hans Breismar (M)
E-post: hans.breismar@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Emilie Fors (L)
Ordförande Liberalerna Norrmalm
E-post: emilie.fors@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Martin Hansson (MP)
Intern gruppledare
Mobil: 0739-30 66 14
E-post: martin.g.hansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Isak Kupersmidt (C)
E-post: isak.kupersmidt@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-09-02 -- 2019-12-31
Linda Agetoft (S)
Ombudsman
E-post: linda.agetoft@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mattias Eriksson (S)
E-post: j.mattias.eriksson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lars Bäck (V)
Mobil: 073 444 19 84
E-post: lars.back@yahoo.co.uk
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Siri Källgren (V)
Mobil: 0709583110
E-post: siri.kallgren@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Peter Wallmark (SD)
Gruppledare
E-post: peter.wallmark@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Kristiina Katajikko (M)
E-post: katajikko.kristiina@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
John Myhrman (M)
E-post: john.e.myhrman@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anders Karlsson (M)
Mobil: 070-9862720
E-post: anders.karlsson@moderaterna.se, anders.erik.karlsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anders Granström (M)
E-post: anders.granstrom@solaren.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-09-30 -- 2019-12-31
Vakant (L)

Ersättare
2019-09-02 -- 2019-12-31
Lisa Lundgren (MP)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lisa Fuglesang (KD)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Esme Güler (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Bror Hellman (S)
kollusor
E-post: fortroendevald@steamboat-willie.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Isabella Hagnell (S)
Telefon: Jurist
E-post: isabellahagnell@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Gerardo Berrios (V)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Susanne Urban (V)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Göran Ek (SD)
E-post: goran.ek@sd.se
Visa alla uppdrag