Idrottsnämnden

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

Gå till Idrottsnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2021-01-01 -- 2021-12-31
Karin Ernlund (C)
E-post: karin.ernlund@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2021-01-01 -- 2021-12-31
Hassan Jama (V)
Telefon: Förhandlare
E-post: hassan.jama@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Bo Sundin (M)
ingenjör
Mobil: 070-778 49 70
E-post: bo.sundin@one.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Mikael Sundin (M)
E-post: permikaelsundin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Daniele Fava (L)
Gymnasielärare
Mobil: 073-623 48 51
E-post: daniel.fava@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Minna Thullberg (MP)
E-post: minna.thullberg@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-04-01 -- 2021-12-31
Destiny Zandi Näslund (KD)
Mobil: 0760-297930
E-post: destiny.naslund@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Alexander Ojanne (S)
Ombudsman
Mobil: 0702994142
E-post: alexander.ojanne@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Suhur Salahyusuf (S)
E-post: suhur.salahyusuf@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Ulla Sjöbergh (S)
E-post: ulla.sjobergh@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Tobias Johansson (V)
Livsmedelsinspektör och kommunalpolitiker
E-post: tobias.pa.johansson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Karin Franck (M)
E-post: karin.m.franck@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Billy Östh (M)
politisk sekreterare, kommunfullm
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Camilla Hane (M)
Konsult
E-post: camilla.hane@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Camilla Bergman (L)
E-post: cbergman.liberalerna@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Alex Rodriguez (MP)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Hamid Ershad Sarabi (C)
E-post: hamid.ershad@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Nahman Nahman (S)
E-post: nahmanhanna@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Sandra Zuniga Michel (S)
E-post: sandra.zunigamichel@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Moissis Nikolaidis (S)
Mobil: 0708171843
E-post: nikolaidis.moissis@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-02-01 -- 2021-12-31
Lisa Söderblom Arce (V)
E-post: lisa.soderblom.arce@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-03-22 -- 2021-12-31
Lina Lindfors (V)
Visa alla uppdrag