Kulturnämnden

Mandatperiod: 2022-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Torun Boucher (V)
Ordförande
2022-10-17 — 2022-12-31
E-post: torun.boucher@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Torun Boucher
Jonas Naddebo (C)
Vice ordförande
2022-10-17 — 2022-12-31
E-post: jonas.naddebo@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jonas Naddebo
Stian Armstad (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-3736986
E-post: stian.raneke@gmail.com
Visa alla uppdrag för Stian Armstad
Margareta Stavling (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
PA-konsult
Mobil: 076-803 20 99
E-post: margareta.stavling@telia.com
Visa alla uppdrag för Margareta Stavling
Alma Carlsson (S)
Ledamot
2022-11-07 — 2022-12-31
E-post: alma.carlsson@icloud.com
Visa alla uppdrag för Alma Carlsson
Aida Amoli (V)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: aidaamoli.politik@gmail.com
Visa alla uppdrag för Aida Amoli
Vakant (MP)
Ledamot
2022-11-28 — 2022-12-31
Kristina Lutz (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070 312 61 24
E-post: kristina.lutz@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kristina Lutz
Charlotte Helmersson (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: charlotte.helmersson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Charlotte Helmersson
Vakant (M)
Ledamot
2022-11-28 — 2022-12-31
Rasmus Jonlund (L)
Ledamot
2022-04-01 — 2022-12-31
kommunikationschef
E-post: rasmus.jonlund@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Rasmus Jonlund
Bengt Säve-Söderbergh (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0733441414
E-post: bengt.save-soderbergh@comhem.se
Visa alla uppdrag för Bengt Säve-Söderbergh
Mariam Asghari (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Mariam Asghari
Ida Bengtzon (V)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: ida.bengt@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Ida Bengtzon
Rodrigo Arce Oliver (V)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0709188610
E-post: rodrigo.arce@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag för Rodrigo Arce Oliver
Marie Grundström (MP)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: mariegrundstrom.mp@gmail.com
Visa alla uppdrag för Marie Grundström
Hanna Werner (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: hanna.werner@live.se
Visa alla uppdrag för Hanna Werner
Oscar Sameland (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: oscar.sameland@gmail.com
Visa alla uppdrag för Oscar Sameland
Jesper Svensson (L)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0708-15 49 52
E-post: jesper.svensson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Jesper Svensson
Diana Van (C)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: Diana.Van@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Diana Van
Nike Örbrink (KD)
Ersättare
2022-10-03 — 2022-12-31
E-post: nike@kdu.se
Visa alla uppdrag för Nike Örbrink
Paulina Sokolow (Fi)
Ersättare
2022-04-04 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Paulina Sokolow