Kulturnämnden

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Jonas Naddebo (C)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: jonas.naddebo@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jonas Naddebo
Torun Boucher (V)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 08-508 29 121
Mobil: 076-1229121
E-post: torun.boucher@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Torun Boucher
Kristina Lutz (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 076 12 18 180
E-post: kristina.lutz@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kristina Lutz
Charlotte Helmersson (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: charlotte.helmersson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Charlotte Helmersson
Lisa Degerman (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: lisa.degerman@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Lisa Degerman
Hanna Gerdes (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: hanna.gerdes@gmail.com
Visa alla uppdrag för Hanna Gerdes
Micke Seid (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-544 66 40
E-post: micke.seid@mp.se
Visa alla uppdrag för Micke Seid
Emilia Bjuggren (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Borgarråd
Rotel III Stadshuset, 3 tr
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 08-50829085
E-post: emilia.bjuggren@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Emilia Bjuggren
Stian Raneke (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-3736986
E-post: stian.raneke@gmail.com
Visa alla uppdrag för Stian Raneke
Margareta Stavling (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
PA-konsult
Mobil: 076-803 20 99
E-post: margareta.stavling@telia.com
Visa alla uppdrag för Margareta Stavling
Aida Amoli (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: aidaamoli.politik@gmail.com
Visa alla uppdrag för Aida Amoli
Hanna Werner (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: hanna.werner@live.se
Visa alla uppdrag för Hanna Werner
Oscar Sameland (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: oscar.sameland@gmail.com
Visa alla uppdrag för Oscar Sameland
Jesper Svensson (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0708-15 49 52
E-post: jesper.svensson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Jesper Svensson
Marie Grundström (MP)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: mariegrundstrom.mp@gmail.com
Visa alla uppdrag för Marie Grundström
Diana Van (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: Diana.Van@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Diana Van
Steven Crosson (KD)
Ersättare
2021-04-01 — 2021-12-31
E-post: steven.crosson@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Steven Crosson
Bengt Säve-Söderbergh (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0733441414
E-post: bengt.save-soderbergh@comhem.se
Visa alla uppdrag för Bengt Säve-Söderbergh
Mariam Asghari (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Mariam Asghari
Ida Bengtzon (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: ida.bengt@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Ida Bengtzon
Rodrigo Arce Oliver (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0709188610
E-post: rodrigo.arce@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag för Rodrigo Arce Oliver
Madeleine Kaharascho Fridh (Fi)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Madeleine Kaharascho Fridh