Kulturnämnden

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Kulturnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jonas Naddebo (C)
kommunfullmkommunfullm
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Torun Boucher (V)
Telefon: 08-508 29 121
Mobil: 076-1229121
E-post: torun.boucher@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Kristina Lutz (M)
Mobil: 070-312 61 24
E-post: kristina.lutz@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Charlotte Helmersson (M)
E-post: charlotte.helmersson@bredband.net
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lisa Degerman (M)
E-post: lisa.degerman@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Hanna Gerdes (L)
E-post: hanna.gerdes@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Micke Seid (MP)
Mobil: 070-544 66 40
E-post: micke.seid@mp.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Olle Burell (S)
borgarråd
S-kansliet Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 08-508 29 243
E-post: olle.burell@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Margareta Stavling (S)
PA-konsult
Mobil: 076-803 20 99
E-post: margareta.stavling@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Stian Raneke (S)
Mobil: 070-3736986
E-post: stian.raneke@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Aida Amoli (V)
E-post: aidaamoli.politik@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Hanna Werner (M)
E-post: hanna.werner@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Oscar Sameland (M)
E-post: oscar.sameland@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Romina Pourmokhtari (L)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ahmed Abdulahi Mohamed (MP)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Emilie Johansson (C)
Pressekreterare
E-post: emiliesjohansson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ulf Lönnberg (KD)
E-post: ulf.loennberg@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mariam Asghari (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Bengt Säve-Söderbergh (S)
Mobil: 0733441414
E-post: bengt.save-soderbergh@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2019-12-31
Rodrigo Arce Oliver (V)
Mobil: 0709188610
E-post: rodrigo.arce@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2019-12-31
Ida Bengtzon (V)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Sofia Lundin (Fi)
E-post: sofia.lundin@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag