Stadsdelsnämnden Bromma

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Stadsdelsnämnden Bromma

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Cecilia Obermüller (MP)
miljöutredare
Mobil: 070-765 20 40
E-post: cecilia.obermuller@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jan Tigerström (M)
jur kand, kommunfullm
Mobil: 076-120 60 14
E-post: jan.tigerstrom@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Johan Heinonen (S)
Account Manager
Mobil: 073-0812096
E-post: johan.heinonen.1966@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elisabeth Kling (S)
undersköterska
Mobil: 0739-74 85 74
E-post: e.kling@bredband.net
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Fredrik Pettersson (S)
Mobil: 072-2450163
E-post: pettersson-fredrik@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Susanne Lund (S)
Mobil: 070-718 10 16
E-post: susannelund5@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Karl Persson (MP)
E-post: mp.karl.persson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lillemor Samuelsson (V)
Mobil: 0708-270031
E-post: lillemor.samuelsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria Hagbom (M)
Telefon: 0725-766222
E-post: maria.hagbom@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Johan Andréasson (M)
Mobil: 0733-720496
E-post: johan.andreasson@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Alexander Saednia (M)
E-post: niasaed@yahoo.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Evelina Kogsta (M)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Hanna Wistrand (L)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Pelle Johansson (S)
Facilitator
Mobil: 0705882697
E-post: pellejohansson@live.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lena Engström (S)
E-post: lena0engstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lena Hedquist (S)
Mobil: 0737-59 40 82
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-03-20 -- 2017-12-31
Matthias Hudl (S)
Mobil: 0730252299
E-post: mhudl11@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lena Falk (MP)
E-post: lena.erika.falk@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Linn Härfast (MP)
E-post: linn.harfast@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elisabeth Löfvander (V)
Mobil: 0721-86 24 32
E-post: elofvander@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jörgen Linse (M)
E-post: zingo65@hotmail.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Göran Hällström (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mikael Valdorson (M)
Mobil: 070-520 04 15
E-post: mikael.valdorson@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Per Hammar (L)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Ylva Skoogberg (C)
E-post: ylva.skoogberg@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Bjarne Selin (KD)
E-post: bjarne.selin@gmail.com
Visa alla uppdrag