Enskede-Årsta-Vantörs stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2022-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Gustav Johansson (M)
Ordförande
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: gustav08@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Gustav Johansson
Veronica Palm (S)
Vice ordförande
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: veronicapalm73@gmail.com
Visa alla uppdrag för Veronica Palm
Henrik Virro (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Henrik Virro
Erika Wing (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Erika Wing
Jonas Nilsson (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Chef Public Affairs
Mobil: 070-3590634
E-post: knutjonasnilsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Jonas Nilsson
Urban Rybrink (L)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: urban.rybrink@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Urban Rybrink
Ola Gabrielson (MP)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: olagabrielson@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Ola Gabrielson
Christina Peterson (C)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: christina.peterson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Christina Peterson
Bo Hansson (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Mediatekniker
Mobil: 0706496431
E-post: sossebosse@telia.com
Visa alla uppdrag för Bo Hansson
Gisela Norrman (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Behandlingsassistent
E-post: gisela.norrman@hotmail.se
Visa alla uppdrag för Gisela Norrman
Hassan Jama (V)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Telefon: Förhandlare
E-post: hassan.jama@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Hassan Jama
Lena Rydblom (V)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: vansterlena@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lena Rydblom
Inge Pihlström (SD)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: inge.pihlstrom@sd.se
Visa alla uppdrag för Inge Pihlström
Kristiina Katajikko (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: katajikko.kristiina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kristiina Katajikko
Camilla Hane (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Projektledare
E-post: camilla.hane@gmail.com
Visa alla uppdrag för Camilla Hane
Peter Strandberg (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Peter Strandberg
Aura Baila (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Ersättare Enskede Årsta Vantör stadsdelsnämnd
E-post: aura.baila@gmail.com
Visa alla uppdrag för Aura Baila
Nadin Fakhro (L)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: nadin.fakhro@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Nadin Fakhro
Gabriella Rehbinder (MP)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: gabi.rehbinder@gmail.com
Visa alla uppdrag för Gabriella Rehbinder
Elisabet Abelson (C)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Elisabet Abelson
Mikael Hörnkvist (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: hornkvist.mikael@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mikael Hörnkvist
Halahen Zaidane (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: halahen.zaidane@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Halahen Zaidane
Margareta Olofsson (V)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: margareta-o@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Margareta Olofsson
Martin Lööf (V)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: martin.loof@gmail.com
Visa alla uppdrag för Martin Lööf
Emelie Wassermann (SD)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: emelie.wassermann@sd.se
Visa alla uppdrag för Emelie Wassermann
Lisa Palm (Fi)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Ersättare
E-post: lisa.palm@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lisa Palm