Enskede-Årsta-Vantörs stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Gustav Johansson (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: gustav08@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Gustav Johansson
Veronica Palm (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: veronicapalm73@gmail.com
Visa alla uppdrag för Veronica Palm
Henrik Virro (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Henrik Virro
Erika Wing (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Erika Wing
Jonas Nilsson (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Chef Public Affairs
Mobil: 070-3590634
E-post: knutjonasnilsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Jonas Nilsson
Urban Rybrink (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: urban.rybrink@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Urban Rybrink
Ola Gabrielson (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: olagabrielson@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Ola Gabrielson
Christina Peterson (C)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: christina.peterson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Christina Peterson
Bo Hansson (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mediatekniker
Mobil: 0706496431
E-post: sossebosse@telia.com
Visa alla uppdrag för Bo Hansson
Gisela Norrman (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Behandlingsassistent
E-post: gisela.norrman@hotmail.se
Visa alla uppdrag för Gisela Norrman
Hassan Jama (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: Förhandlare
E-post: hassan.jama@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Hassan Jama
Lena Rydblom (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: vansterlena@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lena Rydblom
Tobias Karlsson (SD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: tobias.karlsson@sd.se
Visa alla uppdrag för Tobias Karlsson
Kristiina Katajikko (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: katajikko.kristiina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kristiina Katajikko
Camilla Hane (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Konsult
E-post: camilla.hane@gmail.com
Visa alla uppdrag för Camilla Hane
Björn Wredberg (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 0708362612
E-post: bjorn.wredberg@gmail.com
Visa alla uppdrag för Björn Wredberg
Aura Baila (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Ersättare Enskede Årsta Vantör stadsdelsnämnd
E-post: aura.baila@gmail.com
Visa alla uppdrag för Aura Baila
Nadin Fakhro (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: nadin.fakhro@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Nadin Fakhro
Nickie Excellie (MP)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: nickie_1989@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Nickie Excellie
Elisabet Abelson (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: Elisabet.abelson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Elisabet Abelson
Mikael Hörnkvist (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: hornkvist.mikael@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mikael Hörnkvist
Halahen Zaidane (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: halahen.zaidane@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Halahen Zaidane
Simon Pittuco (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: simonpittuco@gmail.com
Visa alla uppdrag för Simon Pittuco
Margareta Olofsson (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: margareta-o@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Margareta Olofsson
Inge Pihlström (SD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: inge.pihlstrom@sd.se
Visa alla uppdrag för Inge Pihlström
Lisa Palm (Fi)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Ersättare
E-post: lisa.palm@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lisa Palm