Enskede-Årsta-Vantör stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Enskede-Årsta-Vantör stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Ulf Walther (S)
Mobil: 0761214985
E-post: ulf.walther@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Gustav Johansson (M)
E-post: gustav.johansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Parvin Araghi (S)
Telefon: 08-50814984
E-post: parvin.araghi@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jimmy Lindgren (S)
Tidningsbud
Mobil: 070-738 65 24
E-post: jln@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Hanna Jokio (S)
E-post: sdnhanna@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-30 -- 2017-12-31
Ola Gabrielson (MP)
E-post: olagabrielson@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-30 -- 2017-12-31
Fotios Stathis (MP)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars Sterneby (V)
E-post: larssterneby@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Henrik Virro (M)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Erika Wing (M)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jonas Nilsson (M)
chef Public Affairs/SJ, kommunfullm
Mobil: 070-3590634
E-post: jonas.nilsson@sj.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Kristiina Katajikko (M)
E-post: katajikko.kristiina@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Peter Backlund (L)
lärare
Mobil: 070-322 44 14
E-post: peter.backlund@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Bo Hansson (S)
Mediatekniker
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Gisela Norrman (S)
Behandlingsassistent
E-post: gisela.norrman@hotmail.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Oskar Rosén (S)
E-post: peroskarrosen@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-30 -- 2017-12-31
Belinda Hellberg (MP)
E-post: belinda.hellberg@mp.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-05-15 -- 2017-12-31
Linnea Risinger (MP)
E-post: linnea.risinger@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Sonja Wallbom (V)
E-post: sonja.wallbom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lisa Palm (Fi)
Ersättare
E-post: lisa.palm@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Tina Aspe (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Björn Wredberg (M)
Mobil: 0708807591
E-post: bjorn.wredberg@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-05-15 -- 2017-12-31
Vakant (M)

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elisabet Abelson (L)
Mobil: 070-9180368
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Christina Peterson (C)
E-post: christina.peterson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Claes Karlsson (KD)
Visa alla uppdrag