Enskede-Årsta-Vantör stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

Gå till Enskede-Årsta-Vantör stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2021-01-01 -- 2021-12-31
Gustav Johansson (M)
E-post: gustav08@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2021-01-01 -- 2021-12-31
Veronica Palm (S)
E-post: veronicapalm73@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Henrik Virro (M)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Erika Wing (M)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Jonas Nilsson (M)
Chef Public Affairs
Mobil: 070-3590634
E-post: knutjonasnilsson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Urban Rybrink (L)
E-post: urban.rybrink@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Ola Gabrielson (MP)
E-post: olagabrielson@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Christina Peterson (C)
E-post: christina.peterson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Bo Hansson (S)
Mediatekniker
Mobil: 0706496431
E-post: sossebosse@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Gisela Norrman (S)
Behandlingsassistent
E-post: gisela.norrman@hotmail.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Hassan Jama (V)
Telefon: Förhandlare
E-post: hassan.jama@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Lena Rydblom (V)
E-post: vansterlena@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Tobias Karlsson (SD)
E-post: tobias.karlsson@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Kristiina Katajikko (M)
E-post: katajikko.kristiina@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Camilla Hane (M)
Konsult
E-post: camilla.hane@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Björn Wredberg (M)
Telefon: 0708362612
E-post: bjorn.wredberg@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Aura Baila (M)
Ersättare Enskede Årsta Vantör stadsdelsnämnd
E-post: aura.baila@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Nadin Fakhro (L)
E-post: nadin.fakhro@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Nickie Excellie (MP)
E-post: nickie_1989@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Elisabet Abelson (C)
E-post: Elisabet.abelson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Mikael Hörnkvist (S)
E-post: hornkvist.mikael@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Halahen Zaidane (S)
E-post: halahen.zaidane@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Simon Pittuco (V)
E-post: simonpittuco@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Margareta Olofsson (V)
E-post: margareta-o@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Inge Pihlström (SD)
E-post: inge.pihlstrom@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Lisa Palm (Fi)
Ersättare
E-post: lisa.palm@stockholm.se
Visa alla uppdrag