Hässelby-Vällingby stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Bo Arkelsten (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
kommunfullm
Mobil: 070 609 09 42
E-post: bo.arkelsten@gmail.com
Visa alla uppdrag för Bo Arkelsten
Lisa Carlsson (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: lisa.pa.las@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lisa Carlsson
Jennyfer Redin (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: jennyfer.redin@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Jennyfer Redin
Per Hallberg (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
kommunfullm
Telefon: 08-686 18 14
E-post: phallberg@telia.com
Visa alla uppdrag för Per Hallberg
Ann-Margrete Nilsson (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: anninil01@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ann-Margrete Nilsson
Fatima Nur (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Folkbokföringshandläggare
Mobil: 0704419067
E-post: fatima.nur@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Fatima Nur
Peter Dannqvist (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: mp.peter.dannqvist@gmail.com
Visa alla uppdrag för Peter Dannqvist
Carina Franke (KD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: carina.franke6464@gmail.com
Visa alla uppdrag för Carina Franke
Mario Chahrestan (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: mario.chahrestan@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Mario Chahrestan
Norma Aranda de Gutiérrez (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-766 18 01
E-post: norma_aranda@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Norma Aranda de Gutiérrez
Özlem Körhan (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Boendestödjare
E-post: ozlem.87@live.se
Visa alla uppdrag för Özlem Körhan
Mohibul Ezdani Khan (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0704254836
E-post: wkhan3@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Mohibul Ezdani Khan
Jessica Larsson (SD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Jessica Larsson
Busra Kocaturk (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Kvalificerad handläggare
E-post: busrakocaturkswe@gmail.com
Visa alla uppdrag för Busra Kocaturk
Louise Ajnesjö (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-303 55 25
Visa alla uppdrag för Louise Ajnesjö
Anders Sätterberg (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: andsat23@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anders Sätterberg
Aras Amin (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: aras.amin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Aras Amin
Emma Lindqvist (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: lindqvist.emma@live.se
Visa alla uppdrag för Emma Lindqvist
Åsa Öckerman (MP)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Textilkreatör
Mobil: 0708-24 72 37
E-post: asa.ockerman@gmail.com
Visa alla uppdrag för Åsa Öckerman
Frida Magnusson (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 070 959 74 10
E-post: frida.magnusson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Frida Magnusson
Peter Engberg (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: peter.engberg44@gmail.com
Visa alla uppdrag för Peter Engberg
Shuta Bari (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Shuta Bari
Vakant (S)
Ersättare
2021-06-14 — 2021-12-31
Kajsa Hjortstam (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: kajsahjortstam@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kajsa Hjortstam
Anette Hargemark (SD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: anette.hargemark@sd.se
Visa alla uppdrag för Anette Hargemark
Angelo Tapia (Fi)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Angelo Tapia