Stadsdelsnämnden Hässelby-Vällingby

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Stadsdelsnämnden Hässelby-Vällingby

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Kadir Kasirga (S)
Kriminalvårdare
Mobil: 076-1290095
E-post: Kadir.kasirga@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Bo Arkelsten (M)
kommunfullm
Mobil: 070 609 09 42
E-post: bo.arkelsten@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elisabet Carlsson (S)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Bengt Roxne (S)
handläggare
Telefon: 08-791 41 00
Mobil: 070-582 49 63
E-post: bengt.roxne@seko.se, bengt.roxne@fasabbF.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Norma Aranda de Gutiérrez (S)
Mentalskötare
Mobil: 070-766 18 01
E-post: norma_aranda@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Sarah Aziz (MP)
E-post: sarah_a89@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anton Fendert (MP)
Mobil: 070-0875102
E-post: anton.fendert@mp.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Leif Larsson (V)
Förskollärare
Mobil: 070-373 27 57
E-post: lol4308@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jennyfer Redin (M)
Mobil: 073-621 20 02
E-post: jennyfer.redin@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elisabeth Bäckström (M)
E-post: backstrom.elisabeth@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Ann-Margrete Nilsson (M)
E-post: anninil01@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Per Hallberg (M)
kommunfullm
E-post: phallberg@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Helen Jäderlund Eckardt (L)
företagskonsult, kommunfullm
Mobil: 070-768 33 08
E-post: helen.jaderlund.eckardt@liberal.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria-Elsa Salvo (S)
E-post: melsa.salvo@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Shuta Bari (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Peter Engberg (S)
E-post: peter.engberg5@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Kamal Afzali (MP)
Mobil: 076-083 38 98
E-post: kamal1981@hotmail.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Angelica Johansson (MP)
E-post: Angelica072@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Amanda Elfström (V)
E-post: ia.elfstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Kristina Henkel (Fi)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Ajowey Omagbemi (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Magdalena Karpowicz (M)
Mobil: 073-945 35 70
E-post: magdalenakarpowicz@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Louise Ajnesjö (M)
lågstadielärare
Mobil: 070-303 55 25
E-post: louise_ajnesjo@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars-Åke Davidsson (L)
Egen företagare
Mobil: 070-977 06 71
E-post: lars-ake@ld-foretagsstod.se, lars-ake.davidsson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Bertil Pelland (C)
Mobil: 0707-922942
E-post: b.pelland@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Carina Franke (KD)
E-post: carina.franke@comhem.se
Visa alla uppdrag