Hässelby-Vällingby stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

Gå till Hässelby-Vällingby stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2021-01-01 -- 2021-12-31
Bo Arkelsten (M)
kommunfullm
Mobil: 070 609 09 42
E-post: bo.arkelsten@gmail.com
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2021-01-01 -- 2021-12-31
Lisa Carlsson (S)
E-post: lisa.pa.las@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Jennyfer Redin (M)
E-post: jennyfer.redin@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Per Hallberg (M)
kommunfullm
Telefon: 08-686 18 14
E-post: phallberg@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Ann-Margrete Nilsson (M)
E-post: anninil01@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Fatima Nur (L)
Folkbokföringshandläggare
Mobil: 0704419067
E-post: fatima.nur@stockholm.se, fanuskonsult@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Peter Dannqvist (MP)
E-post: mp.peter.dannqvist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Carina Franke (KD)
E-post: carina.franke6464@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Mario Chahrestan (S)
E-post: mario.chahrestan@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Norma Aranda de Gutiérrez (S)
Mobil: 070-766 18 01
E-post: norma_aranda@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Özlem Körhan (V)
Boendestödjare
E-post: ozlem.87@live.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Mohibul Ezdani Khan (V)
Mobil: 0704254836
E-post: wkhan3@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Jessica Larsson (SD)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Busra Kocaturk (M)
Kvalificerad handläggare
E-post: busrakocaturkswe@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Louise Ajnesjö (M)
Mobil: 070-303 55 25
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Anders Sätterberg (M)
E-post: andsat23@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Aras Amin (M)
E-post: aras.amin@live.se, aras.amin@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Emma Lindqvist (L)
E-post: lindqvist.emma@live.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Åsa Öckerman (MP)
Textilkreatör
Mobil: 0708-24 72 37
E-post: asa.ockerman@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Frida Magnusson (C)
Telefon: 070 959 74 10
E-post: frida.magnusson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Peter Engberg (S)
E-post: peter.engberg44@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Shuta Bari (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Vakant (S)

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Kajsa Hjortstam (V)
E-post: kajsahjortstam@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Anette Hargemark (SD)
E-post: anette.hargemark@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Angelo Tapia (Fi)
Visa alla uppdrag