Östermalms Stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Östermalms Stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria Antonsson (MP)
Mobil: 0761210451
E-post: maria.antonsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Therese Carlborg (M)
E-post: therese.carlborg.moderat@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Birgit Marklund Beijer (S)
bitr byråchef
Mobil: 070-566 56 80
E-post: birgit.marklund@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Stian Raneke (S)
Mobil: 070-3736986
E-post: stian.raneke@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Berit Nyberg (S)
Grafisk formgivare
Mobil: 073-977 20 19
E-post: berit@datagrunden.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Fredrik Boeke (S)
Mobil: 070-432 22 04
E-post: fredrik@boeke.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Magnus Lindgren (MP)
Mobil: 070-569 43 20
E-post: magnus.lindgren@mp.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jaime Barrios (V)
Mobil: 0739-860526
E-post: aladinomas@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Tobias Sjö (M)
Kommunikationschef
E-post: tobias.sjo@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Andrea Ström (M)
E-post: andrea.strom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Henrik Lundquist (M)
Mobil: 070-752 40 05
E-post: henrik.lundquist@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-04-24 -- 2017-12-31
Marie Schött (M)
kvalificerad utredare
E-post: marie.schott52@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-05-15 -- 2017-12-31
Mats Hasselgren (L)
E-post: mats.hasselgren@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mariana Penchansky Buzaglo (S)
Mobil: 0709669815
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Per Aldeborg (S)
Mobil: 070-5959995
E-post: per.aldeborg@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-10-02 -- 2017-12-31
Natalie Wredfors (S)
E-post: natalie.wredfors@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-30 -- 2017-12-31
Jonas Nilsson (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Viveca Wallqvist (MP)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-10-02 -- 2017-12-31
Carin Zetterlund (MP)
E-post: carin_z@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Marion Sundqvist (V)
Mobil: 0704465229
E-post: marionsundqvist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria Blomqvist (M)
E-post: miaskorp@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-04-24 -- 2017-12-31
Magnus Granat (M)
Sjöofficer
Telefon: 08-788 75 00
E-post: magnus.granat@live.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-04-24 -- 2017-12-31
Henrika Skott (M)
E-post: henrika.skott@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-05-15 -- 2017-12-31
Greta Brandimarti (L)
E-post: gretabrandimarti@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maximillian Molin (C)
E-post: max.molin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Steven Crosson (KD)
E-post: steven.crosson@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag