Östermalms Stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Östermalms Stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Andrea Ström (M)
E-post: andrea.strom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Birgit Marklund Beijer (S)
bitr byråchef
Mobil: 070-566 56 80
E-post: birgit.marklund@stockholm.se, birgit.marklund@icloud.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Annika Elmlund (M)
Telefon: 070-7392131
Mobil: 070-7392131
E-post: annika.elmlund@seb.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Henrik Lundquist (M)
E-post: henrik.fransjoakim.lundquist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Magnus Granat (M)
Sjöofficer
Telefon: 08-788 75 00
E-post: magnus.granat@live.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mats Hasselgren (L)
E-post: mats.hasselgren@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Vivianne Gunnarsson (MP)
Mobil: 070-352 03 55
E-post: vivianne.gunnarsson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Caroline Blomberg (C)
E-post: caroline.blomberg@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Johan Silvera (S)
E-post: johan@silvera.nu
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Berit Nyberg (S)
Grafisk formgivare
Mobil: 073-977 20 19
E-post: berit@datagrunden.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jaime Barrios (V)
Mobil: 0739-860526
E-post: jaime.barrios@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Marion Sundqvist (V)
Mobil: 0704465229
E-post: marion.sundqvist@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Göran Ek (SD)
E-post: goran.ek@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Henrika Skott (M)
E-post: henrika.skott@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Christina Huss (M)
E-post: christina.huss@outlook.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Amelie Langby (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Christina Schönberg Messick (L)
E-post: messick.christina@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Magnus Lindgren (MP)
Mobil: 070-569 43 20
E-post: magnus.lindgren@mp.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Emil Lilja Obroucka (C)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Stefan Swärd (KD)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Fredrik Boeke (S)
Mobil: 070-432 22 04
E-post: fredrik@boeke.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Natalie Wredfors (S)
E-post: natalie.wredfors@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Emil Bustos (S)
E-post: emil.m.bustos@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Catharina Gabrielsson (V)
E-post: catharina.gabrielsson@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anton Klepke (V)
E-post: anton.klepke@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anders Lindman (SD)
E-post: anders.lindman@sd.se
Visa alla uppdrag