Skärholmens stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2018-01-01 - 2018-12-31

Gå till Skärholmens stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2018-01-01 -- 2018-12-31
Lorena Delgado (V)
Mobil: 0700-90 19 05
E-post: lorena.delgado@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2018-01-01 -- 2018-12-31
Jan Jönsson (L)
Rektor
Mobil: 070-590 70 70
E-post: jan.jonsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Salar Rashid (S)
Ledamot av kommunfullmäktige
Mobil: 0761229283
E-post: salar.rashid@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Liliane Svensson (S)
Fd tulltjänsteman
Mobil: 073-641 48 08
E-post: liliane.svensson@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Ababacarr Jammeh (S)
Behandlingsassistent, Förtroendevald i Stockholms Läns Landsting
Mobil: 070-554 43 47
E-post: ababacarr.jammeh@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Birgitte Isberg (S)
Mobil: 070-690 07 01
E-post: bitte.isberg@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Sara Grolander (MP)
Mobil: 0739436025
E-post: sara.grolander@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Vakant (MP)

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Elisabeth Johnson (M)
Mobil: 070-6462151
E-post: elisabeth.johnson@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Bengt Johansson (M)
Leg. läkare
E-post: bengt@bengtj.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Eva Ingrid Katarina Rüdlinger (M)
Mobil: 070-338 96 06
E-post: eva.rudlinger@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Göran Kindvall (M)
Analytiker
Mobil: 070-797 48 13
E-post: gorkin@foi.se, goran.kindvall@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Cecilia Carpelan (L)
Mobil: 070- 984 03 06
E-post: cecilia.carpelan@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Jamila Hassan Khali (S)
Mobil: 073-302 63 00
E-post: jamilah58@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Roger Isaksson (S)
E-post: roger.isaksson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Mariam Asghari (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Daniel Agustin Vencu Velasquez Castro (S)
E-post: daniel.vencu.velasquez.castro@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Halit Azizoglu (MP)
Kommunfullmäktige
Mobil: 070-7319020
E-post: halitazizoglu@outlook.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Minna Liewendahl (MP)
E-post: minna.liewendahl@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Rudy Espinoza (V)
Telefon: 08-675 00 33
Mobil: 073-723 08 41
E-post: rudy_espinoza@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Arslan Bicen (M)
Mobil: 073-685 02 56
E-post: arslan.bicen@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Marie-Louise Olofsson (M)
fd Projektledare
Mobil: 070-495 09 07
E-post: marie-louise.olofsson@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Mikael Sundin (M)
E-post: permikaelsundin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Zazan Sanli (L)
Tolk
Telefon: 08-559 02 560
E-post: zazan.sanli@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Erik Sihlberg (C)
@snackarverkstad
E-post: erik.sihlberg@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Vakant (KD)