Skärholmens stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Skärholmens stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Johan Kling (C)
Telefon: 0850824011
E-post: johan.kling@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Salar Rashid (S)
Ledamot av kommunfullmäktige
Mobil: 0761229283
E-post: salar.rashid@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Elisabeth Johnson (M)
Mobil: 070-6462151
E-post: elisabeth.johnson@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Bengt Johansson (M)
Leg. läkare
E-post: bengtj@mac.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Eva Ingrid Katarina Rüdlinger (M)
Mobil: 070-338 96 06
E-post: eva.rudlinger@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Sophia Granswed Baat (M)
Egenföretagare
Mobil: 070-73 70 275
E-post: sophia.granswed@gmail.com, info@sophiagranswed.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Martin Vallas (L)
E-post: martin@vallas.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Sara Grolander (MP)
Mobil: 0739436025
E-post: sara.grolander@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Birgitte Isberg (S)
Mobil: 070-690 07 01
E-post: bitte.isberg@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Roger Isaksson (S)
E-post: roger.isaksson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Rudy Espinoza (V)
Telefon: 08-675 00 33
Mobil: 073-723 08 41
E-post: rudy_espinoza@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anna Laine (V)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Tapani Juntunen (SD)
Mobil: 073-964 32 84
E-post: tapani1973juntunen@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Arslan Bicen (M)
Mobil: 073-685 02 56
E-post: arslan.bicen@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mikael Sundin (M)
E-post: permikaelsundin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Marie-Louise Olofsson (M)
fd Projektledare
Mobil: 070-495 09 07
E-post: marie-louise.olofsson@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Göran Kindvall (M)
Analytiker
Mobil: 070-797 48 13
E-post: gorkin@foi.se, goran.kindvall@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Per Frykman (L)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Zarathustra Acat (MP)
Mobil: 0735624713
E-post: zarathustraa@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Daniela Sameland (C)
E-post: daniela.sameland@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jamila Hassan Khali (S)
Mobil: 073-302 63 00
E-post: jamilah58@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Johan Rönnblom (S)
E-post: johan.ronnblom@divvil.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anneli Fridell (V)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Vakant (V)

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jessica Larsson (SD)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Sissela Nordling Blanco (Fi)
Gruppledare
E-post: sissela.nordling.blanco@stockholm.se
Visa alla uppdrag