Spånga-Tensta stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Annika Friberg (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: annika.friberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Annika Friberg
Rashid Mohammed (V)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0708614533
E-post: rashid.mohamed@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Rashid Mohammed
Markku Sirviö (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Jur. kand.
Mobil: 076-803 52 07
E-post: sirvio.markku@gmail.com
Visa alla uppdrag för Markku Sirviö
Lotta Högström (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: lottahogstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lotta Högström
Niklas Dahsltrand (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Niklas Dahsltrand
Åsa Nilsson Söderström (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Projektledare
E-post: asa.n.soderstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag för Åsa Nilsson Söderström
Mansur Jama (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Mansur Jama
Linn Bessner (C)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: linn.bessner@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Linn Bessner
Anna Jonazon (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Administrativ chef
Mobil: 070-922 44 11
E-post: anna.jonazon@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Anna Jonazon
Nassir Abdullahi Ali (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: nassir.abdullahi@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Nassir Abdullahi Ali
Azad Hassan (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-5312797
E-post: azadhassan166@gmail.com
Visa alla uppdrag för Azad Hassan
Ifrah Ibrahim Osob (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Ifrah Ibrahim Osob
Ghazal Saberian (SD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: ghazal.saberian@sd.se
Visa alla uppdrag för Ghazal Saberian
Jan Kjellegård (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Jan Kjellegård
Dan Lundvall (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Civilingenjör
Telefon: Pensionär
Mobil: 0708440609
E-post: dan_lundvall@telia.com
Visa alla uppdrag för Dan Lundvall
Linda Söderberg (M)
Ersättare
2021-05-03 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Linda Söderberg
Carolina Rosén (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-678 20 02
E-post: rosen.carolina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Carolina Rosén
Tiemon Okojevoh (MP)
Ersättare
2021-02-01 — 2021-12-31
Politisk sekreterare
E-post: tiemon.oko@gmail.com
Visa alla uppdrag för Tiemon Okojevoh
Björn Rydstedt (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: bjorn.rydstedt@gmail.com
Visa alla uppdrag för Björn Rydstedt
Lars Hallberg (KD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Pensionär
E-post: halle45@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Lars Hallberg
Mecide Gulenay (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 517 73 813
E-post: mecide.gulenay@karolinska.se
Visa alla uppdrag för Mecide Gulenay
Celal Altun (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 08-737 20 07
E-post: celal.altun@familjebostader.com
Visa alla uppdrag för Celal Altun
Agneta Åberg (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: agneta.aberg@extern.stockholm.se
Visa alla uppdrag för Agneta Åberg
Elisabeth Persson Grip (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Elisabeth Persson Grip
Jihad Adlouni (SD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Jihad Adlouni
Karin Ploen (Fi)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: karin.ploen@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag för Karin Ploen