Spånga-Tensta stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2023-01-01 - 2023-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Rashid Mohammed (V)
Ordförande
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 0708614533
E-post: rashid.mohamed@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Rashid Mohammed
Annika Friberg (M)
Vice ordförande
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: annika.friberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Annika Friberg
Anna Jonazon (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Administrativ chef
Mobil: 070-922 44 11
E-post: anna.jonazon@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Anna Jonazon
Azad Hassan (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 073-5312797
E-post: azadhassan166@gmail.com
Visa alla uppdrag för Azad Hassan
Mecide Gulenay (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Telefon: 517 73 813
E-post: mecide.gulenay@karolinska.se
Visa alla uppdrag för Mecide Gulenay
Celal Altun (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Telefon: 08-737 20 07
E-post: celal.altun@familjebostader.com
Visa alla uppdrag för Celal Altun
Ifrah Ibrahim Osob (V)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Ifrah Ibrahim Osob
Mansur Jama (MP)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Mansur Jama
Ingebrikt Sjövik (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Officer
E-post: ingebrikt.sjovik@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ingebrikt Sjövik
Lotta Högström (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: lottahogstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lotta Högström
Ghazal Saberian (SD)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: ghazal.saberian@sd.se
Visa alla uppdrag för Ghazal Saberian
Åsa Nilsson Söderström (L)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Projektledare
E-post: asa.n.soderstrom@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Åsa Nilsson Söderström
Kim Ekblom (C)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 070-5871706
E-post: kim.ekblom@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Kim Ekblom
Letti Freivalds (S)
Ersättare
2023-01-30 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Letti Freivalds
Nassir Abdullahi Ali (S)
Ersättare
2023-01-30 — 2023-12-31
E-post: nasabdu@esh.se
Visa alla uppdrag för Nassir Abdullahi Ali
Vakant (S)
Ersättare
2023-01-30 — 2023-12-31
Björn Erdal (S)
Ersättare
2023-01-30 — 2023-12-31
E-post: bjorn.erdal@telia.com
Visa alla uppdrag för Björn Erdal
My Järphed (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för My Järphed
Isatou Jones (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: aysha@iamayshajones.com
Visa alla uppdrag för Isatou Jones
Abdallah Mahammad (MP)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Abdallah Mahammad
Ira Kolehmainen (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: ira.kolehmainen@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ira Kolehmainen
Niklas Dahsltrand (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Niklas Dahsltrand
Jan Kjellegård (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Jan Kjellegård
Pär Gustavsson (SD)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: par.gustavsson@sd.se
Visa alla uppdrag för Pär Gustavsson
Carolina Rosén (L)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 070-678 20 02
E-post: rosen.carolina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Carolina Rosén
Patrick Amofah (C)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Patrick Amofah