Trafiknämnden

Mandatperiod: 2023-01-01 - 2023-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Lars Strömgren (MP)
Ordförande
2023-01-01 — 2023-12-31
trafikborgarråd
E-post: lars.stromgren@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lars Strömgren
Dennis Wedin (M)
Vice ordförande
2023-01-01 — 2023-12-31
Oppositionsborgarråd
Telefon: 08-508 29 130
E-post: dennis.wedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Dennis Wedin
Ulf Walther (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 0761214985
E-post: ulf.walther@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ulf Walther
Berit Nyberg (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Grafisk formgivare
Mobil: 073-977 20 19
E-post: berit@datagrunden.com
Visa alla uppdrag för Berit Nyberg
Johan Ekegren (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Johan Ekegren
Irene Dolk Castellanos (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Irene Dolk Castellanos
Tobias Johansson (V)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Livsmedelsinspektör och kommunalpolitiker
E-post: tobias.johansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Tobias Johansson
Katja Jassey (V)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: katjajassey@gmail.com
Visa alla uppdrag för Katja Jassey
Jonas Nilsson (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Chef Public Affairs
Mobil: 070-3590634
E-post: jonas.nilsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jonas Nilsson
Anders Lindman (SD)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: anders.lindman@sd.se
Visa alla uppdrag för Anders Lindman
Sara Svanström (L)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: svanstrom.sara@gmail.com
Visa alla uppdrag för Sara Svanström
Markus Berensson (C)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: markus.berensson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Markus Berensson
Hamid Ershad Sarabi (C)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: hamid.ershad@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Hamid Ershad Sarabi
Jimmy Lindgren (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Tidningsbud
Mobil: 070-738 65 24
E-post: jimmylindgren238@gmail.com
Visa alla uppdrag för Jimmy Lindgren
Karin Jordås (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Ledarskapskonsult
Mobil: 0765263586
E-post: karin@jordas.se
Visa alla uppdrag för Karin Jordås
Lars Arell (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Ämnesråd
Mobil: 070-346 81 83
E-post: lars.arell@bredband.net
Visa alla uppdrag för Lars Arell
Mariam Asghari (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Mariam Asghari
Björn Erdal (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: bjorn.erdal@telia.com
Visa alla uppdrag för Björn Erdal
Joel Höglund (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: joel.hoglund+tn@gmail.com
Visa alla uppdrag för Joel Höglund
Agneta Sundberg (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Seniorkonsult
E-post: asu@asundberg.com
Visa alla uppdrag för Agneta Sundberg
Anna Cederschiöld (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: anna.cederschiold.stuart@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anna Cederschiöld
Torbjörn Erbe (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
IT Konsult
E-post: torbjorn.erbe@moderaterna.blog
Visa alla uppdrag för Torbjörn Erbe
Ludvig Tornberg (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Ludvig Tornberg
Gabriel Kroon (SD)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Gruppledare
Stadshuset
105 35
Stockholm
Visa alla uppdrag för Gabriel Kroon
Linn Bessner (C)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Linn Bessner
Anton Roos (KD)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Ersättare i Stadsdelsnämnden Skärholmen
E-post: anton.roos95@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Anton Roos