Rinkeby-Kista sociala delegation


(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Kerstin Thufvesson (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Civilekonom
E-post: kerstin.thufvesson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kerstin Thufvesson
Kerstin Aggefors (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
projektledare
Mobil: 070-797 61 21
E-post: kerstin.aggefors@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kerstin Aggefors
Mauritz Jokela (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Lantmätare
Mobil: 076-7799868
E-post: mauritz.jokela@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mauritz Jokela
Vakant (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Tomas Beer (MP)
Ledamot
2021-05-28 — 2021-12-31
fritidspedagog
Telefon: 0707559591
Mobil: 070-755 95 91
E-post: tomas_beer@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Tomas Beer
Kyllikki Iroegbu (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: kyllikki.iroegbu@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kyllikki Iroegbu
Helene Wildner (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Helene Wildner
Jean-Robert Nino (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0739201601
E-post: jean.robert.nino@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jean-Robert Nino
Elisabeth Hellström (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: elisabeth_hellstrom@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Elisabeth Hellström
Estanislao Mboro (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0707766297
E-post: estanislao.mboro@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Estanislao Mboro