Rinkeby-Kista sociala delegation


(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Kerstin Thufvesson (M)
Ordförande
2022-01-01 — 2022-12-31
Civilekonom
E-post: kerstin.thufvesson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kerstin Thufvesson
Kerstin Aggefors (S)
Vice ordförande
2022-01-01 — 2022-12-31
projektledare
Mobil: 070-797 61 21
E-post: kerstin.aggefors@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kerstin Aggefors
Kyllikki Iroegbu (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: kyllikki.iroegbu@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kyllikki Iroegbu
Helene Wildner (V)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Helene Wildner
Tomas Beer (MP)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
fritidspedagog
Telefon: +46707559591
Mobil: 070-755 95 91
E-post: tomas_beer@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Tomas Beer
Mauritz Jokela (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Lantmätare
Mobil: 076-7799868
E-post: mauritz.jokela@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mauritz Jokela
Kim Ekblom (C)
Ledamot
2022-10-27 — 2022-12-31
Mobil: 070-5871706
E-post: kim.ekblom@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Kim Ekblom
Hashim Mohamed Jama (V)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Hashim Mohamed Jama
Jean-Robert Nino (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: jean.robert.nino@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jean-Robert Nino
Vakant (C)
Ersättare
2022-10-27 — 2022-12-31