Gå till

Facknämndernas utskott, råd, delegationer m. m.

Stadsbyggnadsnämndens och exploateringsnämndens råd för funktionshinderfrågor

Mandatperiod: 2015-01-01 - 2018-12-31

Gå till Stadsbyggnadsnämndens och exploateringsnämndens råd för funktionshinderfrågor

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2015-02-03 -- 2018-12-31
Jan Lamby (OPOL)
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2015-05-26 -- 2018-12-31
Göran Gustafsson (OPOL)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2018-12-31
Amir Amirriazi (OPOL)
Mobil: 070-424 02 29
E-post: amirriazi@dhrs.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2018-12-31
Bengt Håkansson (OPOL)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-10-13 -- 2018-12-31
Håkan Jarmar (OPOL)
E-post: hakan.jarmar@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2018-12-31
Lars Persson (OPOL)
E-post: lassep47@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2018-12-31
Ulf Uddsten (OPOL)
Visa alla uppdrag