Norrmalms råd för funktionshindersfrågor

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Erik Edlund (OPOL), FR
Ordförande-Org
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Erik Edlund
Louise Lindström (OPOL), DHR
Ledamot-Org
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Louise Lindström
Monicka Zachari (OPOL), SRF
Ledamot-Org
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Monicka Zachari
Kirsi Leijonmarck (OPOL), FR
Ledamot-Org
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Kirsi Leijonmarck
Gunilla Jarehult (OPOL), FR
Ledamot-Org
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Gunilla Jarehult
Leonore Nyström (OPOL), FR
Ledamot-Org
2019-09-26 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Leonore Nyström