Östermalms sociala delegation

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Rudolf Sjöstrand (S)
Ordförande
2022-10-17 — 2022-12-31
E-post: rudolf.sjostrand@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Rudolf Sjöstrand
Annika Elmlund (M)
Vice ordförande
2022-10-17 — 2022-12-31
Telefon: 070-7392131
Mobil: 070-7392131
E-post: annika.elmlund@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Annika Elmlund
Stephanie Branzell (V)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: stephaniebranzell@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Stephanie Branzell
Vivianne Gunnarsson (MP)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-352 03 55
E-post: vivianne.gunnarsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Vivianne Gunnarsson
Magnus Granat (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Sjöofficer
E-post: magnus.granat@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Magnus Granat
Sanna Eliasson (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: sanna.eliasson@live.se
Visa alla uppdrag för Sanna Eliasson
Berit Nyberg (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Grafisk formgivare
Mobil: 073-977 20 19
E-post: berit@datagrunden.com
Visa alla uppdrag för Berit Nyberg
Christina Schönberg Messick (L)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: christina.messick@telia.com
Visa alla uppdrag för Christina Schönberg Messick
Louise Gellin (C)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: louise.gellin@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Louise Gellin