Östermalms sociala delegation

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Annika Elmlund (M)
Ordf (samt nämndpresidium)
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 070-7392131
Mobil: 070-7392131
E-post: annika.elmlund@seb.se
Visa alla uppdrag för Annika Elmlund
Annika Elmlund (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 070-7392131
Mobil: 070-7392131
E-post: annika.elmlund@seb.se
Visa alla uppdrag för Annika Elmlund
Rudolf Sjöstrand (S)
Vice ordf (samt nämndpresidium)
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: rudolf233@gmail.com
Visa alla uppdrag för Rudolf Sjöstrand
Rudolf Sjöstrand (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: rudolf233@gmail.com
Visa alla uppdrag för Rudolf Sjöstrand
Magnus Granat (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Sjöofficer
E-post: magnus.granat@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Magnus Granat
Vivianne Gunnarsson (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-352 03 55
E-post: vivianne.gunnarsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Vivianne Gunnarsson
Stephanie Branzell (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: stephaniebranzell@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Stephanie Branzell
Christina Schönberg Messick (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: messick.christina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Christina Schönberg Messick
Caroline Blomberg (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: caroline.blomberg@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Caroline Blomberg
Berit Nyberg (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Grafisk formgivare
Mobil: 073-977 20 19
E-post: berit@datagrunden.com
Visa alla uppdrag för Berit Nyberg
Emil Bustos (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: emil.m.bustos@gmail.com
Visa alla uppdrag för Emil Bustos