Spånga-Tensta pensionärsråd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Thomas Sessler (OPOL), SPF
Ordförande-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Thomas Sessler
Jan Eddie Berverlin (OPOL), PRO
Ledamot-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: eddie.bervelin@comhem.se.
Visa alla uppdrag för Jan Eddie Berverlin
Carin Due Bergman (OPOL), SPF
Ledamot-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Carin Due Bergman
Evy Möller (OPOL), SPF
Ledamot-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Evy Möller
Ulf Nilsson (OPOL), PRO
Ledamot-Org
2021-05-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Ulf Nilsson
Ulla-Britt Fogelström (OPOL), SPF
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Ulla-Britt Fogelström
Bo Jernberg (OPOL), PRO
Ersättare-Org
2021-06-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Bo Jernberg
Rune Jonsson (OPOL), PRO
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Rune Jonsson
Lena Lindmark (OPOL), SPF
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Lena Lindmark
Bo Werner (OPOL), SPF
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Bo Werner