Norrmalms sociala delegation

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Bo Anderson (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Pol. Mag.
Mobil: 070-531 84 81
E-post: bo.e.anderson@telia.com
Visa alla uppdrag för Bo Anderson
Magnus Waller (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: magnus.waller@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Magnus Waller
Gunilla Svensson Pilefors (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Inköpare
E-post: gunilla.svepil@hotmail.se
Visa alla uppdrag för Gunilla Svensson Pilefors
Margita Jacobsson (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: margita@pharmaxy.se
Visa alla uppdrag för Margita Jacobsson
Lisbeth Friman (KD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Politisk sakkunnig
E-post: lisbeth.friman@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Lisbeth Friman
Susie de Ciutiis (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
fil. kand.
Mobil: 0730-273 300
E-post: susie.de.ciutiis@telia.com
Visa alla uppdrag för Susie de Ciutiis
Karin Norman (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: karin-norman@outlook.com
Visa alla uppdrag för Karin Norman
Hanna Werner (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: hanna.werner@live.se
Visa alla uppdrag för Hanna Werner
Rune Forsberg (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: rune.forsberg@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Rune Forsberg
Matz Larsson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0706813702
E-post: matz.larsson@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Matz Larsson
Tomas Dillén (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: tomasoskar.dillen@gmail.com
Visa alla uppdrag för Tomas Dillén