Hägersten-Älvsjö stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2023-01-01 - 2023-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Sara Grolander (MP)
Ordförande
2023-03-20 — 2023-12-31
Telefon: 076 122 24 60
E-post: sara.grolander@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Sara Grolander
Johan Nilsson (M)
1:e vice ordförande
2023-03-01 — 2023-12-31
fil.mag.
E-post: johan.nilsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Johan Nilsson
Andrea Törnestam (S)
2:e vice ordförande
2023-03-01 — 2023-12-31
E-post: andrea.tornestam@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Andrea Törnestam
Eva Fagerhem (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
socionom
Mobil: 076-320 12 36
E-post: eva.fagerhem@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Eva Fagerhem
Malte Sigemalm (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
miljöchef
Mobil: 070-885 10 36
E-post: malte.sigemalm@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Malte Sigemalm
Åsa Eriksson (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: asa.eriksson.alvsjo@gmail.com
Visa alla uppdrag för Åsa Eriksson
Max Otterman (S)
Ledamot
2023-02-20 — 2023-12-31
E-post: max.otterman@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Max Otterman
Maria Ljuslin (V)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 0703769216
E-post: maria.ljuslin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Maria Ljuslin
Anette Hellström (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: anette.hellstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Anette Hellström
Torbjörn Erbe (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
IT Konsult
E-post: torbjorn.erbe@moderaterna.blog
Visa alla uppdrag för Torbjörn Erbe
Runar Finnman (SD)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: runar.finnman@sd.se
Visa alla uppdrag för Runar Finnman
Christoffer Heimbrand (L)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Jurist
E-post: christoffer.heimbrand@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Christoffer Heimbrand
Henrik Falk (C)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: henrik.falk@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Henrik Falk
Kiyana Hakimi (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Telefon: Förbundskoordinator
E-post: kiyana.kazemfar@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kiyana Hakimi
Pontus Thorén (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: pontus.thoren@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Pontus Thorén
Elisabet Näslund (S)
Ersättare
2023-02-20 — 2023-12-31
E-post: elisabet.naeslund@gmail.com
Visa alla uppdrag för Elisabet Näslund
Johan Danielsson (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: lars.johan.danielsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Johan Danielsson
Yusra Imsheiel (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: yusra.imsheiel@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Yusra Imsheiel
Matilda Berglund Calais (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: matilda.berglund.calais@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Matilda Berglund Calais
Lisa Lundgren (MP)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: lisa.lundgren@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lisa Lundgren
Alexandra Zadig (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: alexandra.zadig@gmail.com
Visa alla uppdrag för Alexandra Zadig
Tony Ottebjer-Winkler (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: t_winkler@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Tony Ottebjer-Winkler
Susanne Sjöblom (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: susanne.sjoblom@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Susanne Sjöblom
Henrik Åkerlund (SD)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: henrik.akerlund@sd.se
Visa alla uppdrag för Henrik Åkerlund
Shahin Soltan (C)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: shahin.soltan@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Shahin Soltan
Lolita Lovén Johnsen (KD)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: lolita.johnsen@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lolita Lovén Johnsen