Förskolenämnden

Mandatperiod: 2024-01-01 - 2024-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Alexandra Mattsson (V)
Ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Borgarråd
E-post: alexandra.mattsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Alexandra Mattsson
Åsa Nilsson Söderström (L)
Vice ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Projektledare
E-post: asa.n.soderstrom@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Åsa Nilsson Söderström
Ewa Carlsson Hallberg (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: ewa.carlsson.h@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ewa Carlsson Hallberg
Elvir Kazinic (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Telefon: 076 120 21 34
E-post: elvir.kazinic@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Elvir Kazinic
Leila Abukar (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Leila Abukar
Cecilia Herrström (V)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: cicciherrstrom@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Cecilia Herrström
Sara Grolander (MP)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Telefon: 076 122 24 60
E-post: sara.grolander@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Sara Grolander
Sophia Granswed Baat (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Egenföretagare
Mobil: 070-73 70 275
E-post: sophia.granswed@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Sophia Granswed Baat
Amelie Langby (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Amelie Langby
Linnéa Vinge (SD)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Vice gruppledare
E-post: linnea.vinge@sd.se
Visa alla uppdrag för Linnéa Vinge
Ismail Ali (C)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: ismail.ali@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ismail Ali
Fredrik Björklund (S)
Ersättare
2024-01-29 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Fredrik Björklund
Mecide Gulenay (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Telefon: 517 73 813
E-post: mecide.gulenay@karolinska.se
Visa alla uppdrag för Mecide Gulenay
Mikael Kakeeto (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: mikael.kakeeto@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mikael Kakeeto
Emma Gustafsson (V)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: emma.hem@live.se
Visa alla uppdrag för Emma Gustafsson
Ana Rodriguez Garcia (V)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: me@anarodriguezgarcia.com
Visa alla uppdrag för Ana Rodriguez Garcia
Carin Hellström (MP)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: carinh@ownit.nu
Visa alla uppdrag för Carin Hellström
August Bergman (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: august.h.g.bergman@gmail.com
Visa alla uppdrag för August Bergman
Louise Ajnesjö (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: louise.ajnesjo@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Louise Ajnesjö
Anders Lindman (SD)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: anders.lindman@sd.se
Visa alla uppdrag för Anders Lindman
Birgitta Ersson Kjellin (L)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: Kulturaktivisterna@gmail.com
Visa alla uppdrag för Birgitta Ersson Kjellin
Ellinor Moberg (C)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Hushållslärare
Mobil: 0730322693
E-post: ellinor.k.moberg@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ellinor Moberg