Hässelby-Vällingby stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Hässelby-Vällingby stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Bo Arkelsten (M)
kommunfullm
Mobil: 070 609 09 42
E-post: bo.arkelsten@gmail.com
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Elisabet Carlsson (S)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jennyfer Redin (M)
Mobil: 073-621 20 02
E-post: jennyfer.redin@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Per Hallberg (M)
kommunfullm
Telefon: 08-686 18 14
E-post: phallberg@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ann-Margrete Nilsson (M)
E-post: anninil01@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Christoffer Jönsson (L)
E-post: christoffer.jonsson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Peter Dannqvist (MP)
E-post: mp.peter.dannqvist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Carina Franke (KD)
E-post: carina.franke6464@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mario Chahrestan (S)
E-post: mario.chahrestan@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Norma Aranda de Gutiérrez (S)
Mentalskötare
Mobil: 070-766 18 01
E-post: norma_aranda@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Özlem Körhan (V)
Boendestödjare
E-post: ozlem.87@live.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mohibul Ezdani Khan (V)
Viceordförande SEKO post Stockholm Syd
Mobil: 0704254836
E-post: wkhan3@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Björn Larsson (SD)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Busra Kocaturk (M)
Kvalificerad handläggare
Mobil: 0735167596
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Elisabeth Bäckström (M)
E-post: backstrom.elisabeth@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Louise Ajnesjö (M)
lågstadielärare
Mobil: 070-303 55 25
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anders Sätterberg (M)
E-post: andsat23@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Fatima Nur (L)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Åsa Öckerman (MP)
Textilkreatör
Mobil: 0708-24 72 37
E-post: asa.ockerman@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Maria Bojerud (C)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Peter Engberg (S)
E-post: peter.engberg5@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Shuta Bari (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Bengt Roxne (S)
handläggare
Telefon: 08-791 41 00
Mobil: 070-582 49 63
E-post: bengt@roxne.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Bwar Mert (V)
E-post: bwar.n.mert@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Cathrine Samuelsson (SD)
Ekonomiansvarig
E-post: cathrine.samuelsson@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ebru Öztürk (Fi)
Visa alla uppdrag