Norrmalms stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Norrmalms stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Petra Gardos Ek (M)
Jurist
Mobil: 070-598 93 95
E-post: pgardos72@gmail.com
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ulla Sjöbergh (S)
E-post: ulla.sjobergh@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Bo Anderson (M)
Pol. Mag.
Mobil: 070-531 84 81
E-post: bo.e.anderson@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mikael Lind (M)
E-post: mikaellind90@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Hanna Werner (M)
E-post: hanna.werner@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Maria Karlman Noleryd (L)
E-post: maria.noleryd@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ludvig Hubendick (MP)
E-post: ludvig.hubendick@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Christina Linderholm (C)
Mobil: 070-723 11 01
E-post: chlinderholm@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Magnus Waller (S)
E-post: magnus.waller@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anita Lindskog (S)
E-post: anita.lindskog@icloud.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Amanda Elfström (V)
E-post: ia.elfstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mikael Lindman (V)
Mobil: 070-2171678
E-post: curtmikaellindman@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lena-Karin Lifvenhjelm (SD)
E-post: lena-karin.lifvenhjelm@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Gunilla Svensson Pilefors (M)
Inköpare
E-post: gunilla.svepil@hotmail.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Fredrik Strömsten (M)
E-post: fredrik.stromsten@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Carl Nordblom (M)
E-post: carl.nordblom@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Catharina Henriksson (M)
E-post: catharina.henriksson79@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Margita Jacobsson (L)
E-post: margita@pharmaxy.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Fredrik Adolfsson (C)
E-post: fred.adolfsson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lisbeth Friman (KD)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Samuel Gustafsson (S)
E-post: samuel.gustafsson@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Katarina Krönenstedt (S)
E-post: katarina.kronenstedt@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Matz Larsson (S)
Mobil: 0706813702
E-post: matz.larsson@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Viktor Gustafsson (V)
Genusvetare
E-post: viktorgustafsson55@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Karin Norman (V)
E-post: karin-norman@outlook.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Joakim Hedelin (SD)
Visa alla uppdrag