Östermalms Stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Andrea Hedin (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: andrea.hedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Andrea Hedin
Birgit Marklund Beijer (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
bitr byråchef
Mobil: 070-566 56 80
E-post: birgit.marklund@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Birgit Marklund Beijer
Annika Elmlund (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 070-7392131
Mobil: 070-7392131
E-post: annika.elmlund@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Annika Elmlund
Henrik Lundquist (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: henrik.fransjoakim.lundquist@gmail.com
Visa alla uppdrag för Henrik Lundquist
Magnus Granat (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Sjöofficer
E-post: magnus.granat@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Magnus Granat
Christina Schönberg Messick (L)
Ledamot
2021-05-03 — 2021-12-31
E-post: messick.christina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Christina Schönberg Messick
Vivianne Gunnarsson (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-352 03 55
E-post: vivianne.gunnarsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Vivianne Gunnarsson
Caroline Blomberg (C)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: caroline.blomberg@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Caroline Blomberg
Rudolf Sjöstrand (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: rudolf.sjostrand@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Rudolf Sjöstrand
Berit Nyberg (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Grafisk formgivare
Mobil: 073-977 20 19
E-post: berit@datagrunden.com
Visa alla uppdrag för Berit Nyberg
Jaime Barrios (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Fil. Kand.
E-post: jaime.barrios@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag för Jaime Barrios
Marion Sundqvist (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0704465229
E-post: marionsundqvist@gmail.com
Visa alla uppdrag för Marion Sundqvist
Göran Ek (SD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: goran.ek@sd.se
Visa alla uppdrag för Göran Ek
Henrika Skott (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: henrika.skott@gmail.com
Visa alla uppdrag för Henrika Skott
Christina Huss (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: annachristina.huss@gmail.com
Visa alla uppdrag för Christina Huss
Amelie Langby (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Amelie Langby
Joakim Rönnbäck (L)
Ersättare
2021-05-03 — 2021-12-31
E-post: joakim.ronnback@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Joakim Rönnbäck
Johanna Clarin (MP)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: johanna.karin.clarin@gmail.com
Visa alla uppdrag för Johanna Clarin
Robert Steffens (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Student
E-post: steffens.robert@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Robert Steffens
Maria Stenson (KD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0722133068
E-post: maria.stenson@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Maria Stenson
Fredrik Boeke (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-432 22 04
E-post: fredrik@boeke.se
Visa alla uppdrag för Fredrik Boeke
Sanna Eliasson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: sanna.eliasson@live.se
Visa alla uppdrag för Sanna Eliasson
Emil Bustos (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: emil.m.bustos@gmail.com
Visa alla uppdrag för Emil Bustos
Stephanie Branzell (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: stephaniebranzell@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Stephanie Branzell
Cecilia Enquist (V)
Ersättare
2021-03-22 — 2021-12-31
Projektkoordinator
E-post: cecilia.enquist@gmail.com
Visa alla uppdrag för Cecilia Enquist
Anders Lindman (SD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: anders.lindman@sd.se
Visa alla uppdrag för Anders Lindman