Skärholmens stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Johan Kling (C)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 0850824011
E-post: johan.kling@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Johan Kling
Salar Rashid (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Ledamot av kommunfullmäktige
Mobil: 0761229283
E-post: salar.rashid@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Salar Rashid
Elisabeth Johnson (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-6462151
E-post: elisabeth.johnson@telia.com
Visa alla uppdrag för Elisabeth Johnson
Sophia Granswed Baat (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Egenföretagare
Mobil: 070-73 70 275
E-post: sophia.granswed@gmail.com
Visa alla uppdrag för Sophia Granswed Baat
Eva Ingrid Katarina Rüdlinger (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-338 96 06
E-post: eva.rudlinger@gmail.com
Visa alla uppdrag för Eva Ingrid Katarina Rüdlinger
Mikael Sundin (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: permikaelsundin@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mikael Sundin
Conny Gabrielsson (L)
Ledamot
2021-05-31 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Conny Gabrielsson
Sara Grolander (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0739436025
E-post: sara.grolander@gmail.com
Visa alla uppdrag för Sara Grolander
Ulrika Lorentzi (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: ulrika.lorentzi@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ulrika Lorentzi
Robin Aygün (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Robin Aygün
Shamso Ali Hassan (V)
Ledamot
2021-09-06 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Shamso Ali Hassan
Anneli Fridell (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Anneli Fridell
Tapani Juntunen (SD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-964 32 84
E-post: tapani1973juntunen@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Tapani Juntunen
Arslan Bicen (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-685 02 56
E-post: arslan.bicen@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Arslan Bicen
Marie-Louise Olofsson (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
fd Projektledare
Mobil: 070-495 09 07
E-post: marielouise49olofsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Marie-Louise Olofsson
Agneta Johansson (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: agnetaj@mac.com
Visa alla uppdrag för Agneta Johansson
Göran Kindvall (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Analytiker
Mobil: 070-797 48 13
E-post: gorkin@foi.se
Visa alla uppdrag för Göran Kindvall
Per Frykman (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Per Frykman
Wilhelmina Liewendahl (MP)
Ersättare
2021-02-15 — 2021-12-31
E-post: minna.liewendahl@gmail.com
Visa alla uppdrag för Wilhelmina Liewendahl
Daniela Sameland (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: daniela.sameland@gmail.com
Visa alla uppdrag för Daniela Sameland
Jamila Hassan Khali (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-302 63 00
E-post: jamilah58@gmail.com
Visa alla uppdrag för Jamila Hassan Khali
Roger Isaksson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: roger.isaksson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Roger Isaksson
Anna Karolina Hagnefur (V)
Ersättare
2021-09-06 — 2021-12-31
E-post: akhagnefur@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anna Karolina Hagnefur
Carl-Henrik Caldaras (V)
Ersättare
2021-02-01 — 2021-12-31
ersättare, sociala delegationen
E-post: carl-henrik.caldaras@svenskakyrkan.se
Visa alla uppdrag för Carl-Henrik Caldaras
Mari Malm (SD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: Mari.malm@sd.se
Visa alla uppdrag för Mari Malm
Sara Soumah (Fi)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: sara.soumah@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag för Sara Soumah