Skarpnäcks stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Ewa Larsson (MP)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
samhällsvetare, kommunfullm
Telefon: 08 508 150 20
E-post: ewa.e.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ewa Larsson
Tina Kratz (V)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Konstpedagog
E-post: kristina.kratz@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Tina Kratz
Johan Brege (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-677 23 97
E-post: jbrege@outlook.com
Visa alla uppdrag för Johan Brege
Billy Östh (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
politisk sekreterare, kommunfullm
Visa alla uppdrag för Billy Östh
Henrik Appelqvist (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-415 26 73
E-post: henrik.appelqvist@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Henrik Appelqvist
Adam Danieli (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Adam Danieli
Sabine Pettersson (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: sabine.pettersson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Sabine Pettersson
Alfred Askeljung (C)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: alfredaskeljung@gmail.com
Visa alla uppdrag för Alfred Askeljung
Monica Lövström (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0706612334
E-post: monica_lovstrom@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Monica Lövström
Pontus Olsson (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: pontus.olsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Pontus Olsson
Maria von Bredow (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: maria.von.bredow@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Maria von Bredow
Hanna Egeltoft (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Ledamot
E-post: hanna.egeltoft@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Hanna Egeltoft
Carl Svensson (SD)
Ledamot
2021-06-14 — 2021-12-31
E-post: carl.svensson96@sd.se
Visa alla uppdrag för Carl Svensson
David Callgren (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: david.callgren@gmail.com
Visa alla uppdrag för David Callgren
Oscar Andrén (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Oscar Andrén
Nova-Jeanette Linderoth (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Telefon: 0735600275
Mobil: 0735600275
E-post: novanilsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Nova-Jeanette Linderoth
Alexander Berglund (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Alexander Berglund
Maria Bergström (MP)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-6380712
Visa alla uppdrag för Maria Bergström
Henrietta Ludwig (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Henrietta Ludwig
Emelie Rasby (KD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Ersättare
E-post: emelie.rasby@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Emelie Rasby
Curre Hansson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0768-265053
E-post: tis.hansson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Curre Hansson
Frida Sundqvist (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: frida.sundqvist@gmail.com
Visa alla uppdrag för Frida Sundqvist
Lukas Romson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Lukas Romson
Daniel Söderberg Talebi (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: daniel.soderberg.talebi@gmail.com
Visa alla uppdrag för Daniel Söderberg Talebi
Elisabeth Richter Hagert (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: elisabeth.hagert@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Elisabeth Richter Hagert
Julian Kroon (SD)
Ersättare
2021-06-14 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Julian Kroon