Skarpnäcks stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

Gå till Skarpnäcks stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2021-01-01 -- 2021-12-31
Ewa Larsson (MP)
samhällsvetare, kommunfullm
Telefon: 08 508 150 20
E-post: ewa.e.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2021-01-01 -- 2021-12-31
Tina Kratz (V)
Konstpedagog
E-post: kristina.kratz@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Johan Brege (M)
Mobil: 073-677 23 97
E-post: jbrege@outlook.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Billy Östh (M)
politisk sekreterare, kommunfullm
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Henrik Appelqvist (M)
Mobil: 073-415 26 73
E-post: henrik.appelqvist@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Adam Danieli (M)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Sabine Pettersson (L)
E-post: sabine.pettersson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Alfred Askeljung (C)
E-post: alfredaskeljung@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Monica Lövström (S)
Mobil: 0706612334
E-post: monica_lovstrom@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Pontus Olsson (S)
E-post: pontus.olsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Maria von Bredow (S)
E-post: maria.von.bredow@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Hanna Egeltoft (V)
Ledamot
E-post: hanna.egeltoft@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2021-01-01 -- 2021-12-31
Karin Wallin (SD)
pensionär
E-post: karin.wallin@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
David Callgren (M)
E-post: david.callgren@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Oscar Andrén (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Nova-Jeanette Linderoth (M)
Telefon: 0735600275
Mobil: 0735600275
E-post: novanilsson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Alexander Berglund (L)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Maria Bergström (MP)
Mobil: 070-6380712
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Henrietta Ludwig (C)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Emelie Rasby (KD)
Ersättare
E-post: emelie.rasby@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Curre Hansson (S)
Mobil: 0768-265053
E-post: tis.hansson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Frida Sundqvist (S)
E-post: frida.sundqvist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Lukas Romson (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Daniel Söderberg Talebi (V)
E-post: daniel.soderberg.talebi@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Elisabeth Richter Hagert (V)
E-post: elisabeth.hagert@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2021-01-01 -- 2021-12-31
Carl Svensson (SD)
E-post: carl.svensson96@sd.se
Visa alla uppdrag