Skarpnäcks stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2018-01-01 - 2018-12-31

Gå till Skarpnäcks stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2018-01-01 -- 2018-12-31
Ewa Larsson (MP)
samhällsvetare, kommunfullm
E-post: ewa.e.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2018-11-05 -- 2018-12-31
Tina Kratz (V)
Konstpedagog
E-post: kristina.kratz@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Johan Brege (M)
Mobil: 073-677 23 97
E-post: jbrege@spray.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Eva Runvald (M)
E-post: evarunvald@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Henrik Appelqvist (M)
Mobil: 073-415 26 73
E-post: henrik.appelqvist@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Eva Ångström (M)
E-post: eva.angstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-11-05 -- 2018-12-31
Kristina Lutz (M)
Mobil: 070-312 61 24
E-post: kristina.lutz@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Jessica Sjönell (L)
E-post: jessica.sjonell@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Maria Bergström (MP)
Mobil: 070-6380712
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Claes Elmgren (S)
E-post: claes.elmgren@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Emelie Sundberg (S)
E-post: emelie.sundberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Mats Johansson (S)
E-post: mats.ew.johansson@live.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Yasmin Eriksson (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
David Callgren (M)
E-post: david.callgren@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Oscar Andén (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Joanna Ljunggren (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Sabine Pettersson (L)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Michael Erik Svensson (MP)
E-post: msvenssonmp@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Hans Wrådhe (MP)
Mobil: 0709902750
E-post: hans.wradhe@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Gunnar Fagerström Caperius (C)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Jonathan Lindgren (KD)
Telefon: 070-5470058
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Bo Olsson (S)
E-post: bo.olssonx@outlook.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Maria von Bredow (S)
E-post: maria.von.bredow@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Mohammad Sayadi (S)
E-post: qishmatt@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Katharina Zetterström (S)
E-post: zetterstromkatharina@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Hanna Egeltoft (V)
Ersättare
E-post: hanna.egeltoft@bredband.net
Visa alla uppdrag