Stockholmshem, AB

Mandatperiod: 2019-04-01 - 2023-03-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Maria-Elsa Salvo (S)
Ordförande
2022-11-07 — 2023-03-31
Heltidsarvoderad
E-post: maria-elsa.salvo@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Maria-Elsa Salvo
Björn Ljung (L)
Vice ordförande
2022-11-07 — 2023-03-31
affärsutvecklingschef, kommunfullm
E-post: bjorn@ljungconsulting.se
Visa alla uppdrag för Björn Ljung
Jimmy Lindgren (S)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
Tidningsbud
Mobil: 070-738 65 24
E-post: jimmylindgren238@gmail.com
Visa alla uppdrag för Jimmy Lindgren
Arvand Mirsafian (V)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: arvand.mirsafian@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Arvand Mirsafian
Sara Pettigrew (MP)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: gronasara@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Sara Pettigrew
Sophia Granswed Baat (M)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
Egenföretagare
Mobil: 070-73 70 275
E-post: sophia.granswed@gmail.com
Visa alla uppdrag för Sophia Granswed Baat
Lars Svärd (M)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
jur kand, kommunfullm
Telefon: 0730-70 10 30
Visa alla uppdrag för Lars Svärd
Ewa Carlsson Hallberg (S)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: ewa.carlsson.h@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ewa Carlsson Hallberg
Magnus Grönlund (S)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
Visa alla uppdrag för Magnus Grönlund
Maria Hannäs (V)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
jourhandläggare
Mobil: 076-796 62 00
E-post: maria.hannas@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Maria Hannäs
Carl Cederschiöld (M)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
Civilekonom
Mobil: 070-353 12 99
E-post: carl.@cederschiold.nu
Visa alla uppdrag för Carl Cederschiöld
Carina Wellenius (L)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
civ ing
E-post: carina.wellenius@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Carina Wellenius
Ida Alterå (C)
Suppleant
2021-10-04 — 2023-03-31
Visa alla uppdrag för Ida Alterå
Caroline Szyber (KD)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
Jurist
E-post: Caroline.szyber@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Caroline Szyber
Sven Lindeberg (L)
Lekmannarevisor
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: sven.lindeberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Sven Lindeberg
Amanj Mala-Ali (S)
Lekmannarevisorssuppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: amanj.mala-ali@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Amanj Mala-Ali