Hägersten-Liljeholmens stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Hägersten-Liljeholmens stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Abit Dundar (L)
socionom
Mobil: 076-129 07 14
E-post: abit.dundar@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Maria Ljuslin (V)
Mobil: 0703769216
E-post: maria.ljuslin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anette Hellström (M)
E-post: anetteprojekt@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lars Svärd (M)
jur kand, kommunfullm
Telefon: 0730-70 10 30
E-post: lars.svard@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Tomas Tetzell (M)
jur.kand. och civilekonom
E-post: tomas.tetzell@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Susanne Sjöblom (M)
E-post: susanne.sjoblom@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lara Siadat (MP)
E-post: larasiadats@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Johan Vesterlund (C)
Mobil: 0762094760
E-post: johanvesterlund@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Eva Fagerhem (S)
socionom
Telefon: 08-508 20 114
Mobil: 076-122 01 14
E-post: eva.fagerhem@stockholm.se, eva@fagerhem.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mathias Walldén (S)
E-post: mathias.wallden@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Malte Sigemalm (S)
miljöchef
Mobil: 070-885 10 36
E-post: malte.sigemalm@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ann-Marie Strömberg (V)
Mobil: 070-752 5483
E-post: annmarie2@bredband.net
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Henrik Åkerlund (SD)
E-post: henrik.akerlund@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Tita Bergquist (M)
E-post: tita.bergquist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mikael Nilsson (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-03-18 -- 2019-12-31
Linda Jervik Steen (M)
E-post: linda.jervik.steen@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anna Wåglund (L)
Mobil: 076-1189115
E-post: anna.waglund@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Emilia Bergius (MP)
Ersättare
E-post: emilia_bergius@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Maria Tilander (C)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lovisa-Teolinda Pettersson (KD)
E-post: lovisa-teolinda.pettersson@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mikaela Wedin (S)
E-post: mikewedin@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ababacarr Jammeh (S)
Behandlingsassistent, Förtroendevald i Stockholms Läns Landsting
Mobil: 070-554 43 47
E-post: ababacarr.jammeh@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Kiyana Kazemfar (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Björn Häll Kellerman (V)
E-post: bjorn.hk.vansterpartiet@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Lina Hjorth (V)
E-post: lihjorth@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Emelie Nixon (SD)
Telefon: 0706264807
Visa alla uppdrag