Hägersten-Liljeholmens stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Hägersten-Liljeholmens stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jessica Jormtun (MP)
Telefon: 076-129 01 68
E-post: jessica.jormtun@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Abit Dundar (L)
socionom
Mobil: 076-129 07 14
E-post: abit.dundar@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Eva Fagerhem (S)
socionom
Telefon: 08-508 20 114
Mobil: 076-122 01 14
E-post: eva.fagerhem@stockholm.se, eva@fagerhem.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mathias Walldén (S)
E-post: mathias.wallden@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Eleonore Eriksson (S)
E-post: eleonore.eriksson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Malte Sigemalm (S)
miljöchef
Mobil: 070-885 10 36
E-post: malte.sigemalm@hsb.se, malte.sigemalm@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Johan Faxér (MP)
E-post: johan.faxer@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-09-01 -- 2017-12-31
Ann-Marie Strömberg (V)
Mobil: 070-752 5483
E-post: annmarie2@bredband.net
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars Svärd (M)
jur kand, kommunfullm
Mobil: 070-724 27 15
E-post: lars.svard@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anette Hellström (M)
E-post: anette-hellstrom@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Tomas Tetzell (M)
jur.kand. och civilekonom
Mobil: 0708-29 25 71
E-post: tomas.tetzell@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Tita Bergquist (M)
E-post: tita.bergquist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Amanda Valentin (L)
E-post: marie.amanda.valentin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lina Pennlert (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Bror Eriksson (S)
E-post: bror.eriksson47@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Siliva Aydin (S)
Mobil: 070-7308538
E-post: silivaydin@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lasse Åsberg (S)
Mobil: 070-733 11 27
E-post: asberglasse@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Louise Bengtsson (MP)
E-post: bengtsson.louise@googlemail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-05-15 -- 2017-12-31
Maria Skalin (MP)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria Ljuslin (V)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Susanne Sjöblom (M)
E-post: susanne.sjoblom@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mikael Nilsson (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anna Maria Sundmark (M)
E-post: miasundmark@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Herje Larsson (L)
E-post: herje.larson@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Hans Tjernström (C)
Mobil: 0767-81 86 96
E-post: hans.tjernstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria Ogannesian (KD)
E-post: maria.ogannesian@outlook.com
Visa alla uppdrag

Tjänsteman
2017-08-16 -- 2017-10-15
Nämndsekreterare . (OPOL)
E-post: hagersten-liljeholmen@stockholm.se
Visa alla uppdrag