Bromma sociala delegation

Mandatperiod: 2020-01-01 - 2020-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Alexander Saednia (M)
Ordförande
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: alexander.saednia@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Alexander Saednia
Johan Heinonen (S)
Vice ordförande
2022-01-03 — 2022-12-31
Key Account Manager
Mobil: 073-0812096
E-post: johan.heinonen@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Johan Heinonen
Susanne Lund (S)
Ledamot
2022-08-26 — 2022-12-31
Mobil: 070-718 10 16
E-post: susannelund5@gmail.com
Visa alla uppdrag för Susanne Lund
Lillemor Samuelsson (V)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
Mobil: 0708-270031
E-post: lillemor.samuelsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lillemor Samuelsson
Svante Thorell (MP)
Ledamot
2022-02-25 — 2022-12-31
Civilingenjör
Mobil: 0730-715 509
E-post: svante_thorell@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Svante Thorell
Göran Hällström (M)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: goran.hallstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Göran Hällström
Hanna Wistrand (L)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: johanna.wistrand@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Hanna Wistrand
Laila Abdallah (S)
Ersättare
2022-08-26 — 2022-12-31
E-post: laila.abdallah.la@gmail.com
Visa alla uppdrag för Laila Abdallah
Claes Fredriksson (V)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Chaufför
E-post: claes.fredriksson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Claes Fredriksson
Louise Minnhagen (L)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Louise Minnhagen
Mario Moya Jeldres (KD)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Kvalitetssamordnare SLSO
E-post: mario.moya.jeldres@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Mario Moya Jeldres