Bromma sociala delegation

Mandatperiod: 2020-01-01 - 2020-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Alexander Saednia (M)
Ordförande
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: alexander.saednia@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Alexander Saednia
Johan Heinonen (S)
Vice ordförande
2022-01-03 — 2022-12-31
Key Account Manager
Mobil: 073-0812096
E-post: johan.heinonen@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Johan Heinonen
Göran Hällström (M)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: goran.hallstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Göran Hällström
Hanna Wistrand (L)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: johanna.wistrand@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Hanna Wistrand
Svante Thorell (MP)
Ledamot
2022-02-25 — 2022-12-31
Civilingenjör
Mobil: 0730-715 509
E-post: svante_thorell@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Svante Thorell
Milla Järvelin (S)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: milla.jarvelin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Milla Järvelin
Lillemor Samuelsson (V)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
Mobil: 0708-270031
E-post: lillemor.samuelsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lillemor Samuelsson
Louise Minnhagen (L)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Louise Minnhagen
Mario Moya Jeldres (KD)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Kvalitetssamordnare SLSO
E-post: mario.moya.jeldres@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Mario Moya Jeldres
Pelle Johansson (S)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Facilitator
Mobil: 0705882697
E-post: per.johansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Pelle Johansson
Claes Fredriksson (V)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Chaufför
E-post: claes.fredriksson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Claes Fredriksson