Stadsdelsnämnden Hägersten-Liljeholmen

Mandatperiod: 2015-01-01 - 2015-12-31

Gå till Stadsdelsnämnden Hägersten-Liljeholmen

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2015-01-01 -- 2015-12-31
Jessica Jormtun (MP)
Telefon: 076-129 01 68
E-post: jessica.jormtun@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2015-01-01 -- 2015-12-31
Abit Dundar (FP)
socionom
Mobil: 076-129 07 14
E-post: abit.dundar@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Eva Fagerhem (S)
socionom
Telefon: 08-508 20 114
Mobil: 076-122 01 14
E-post: eva.fagerhem@stockholm.se, eva@fagerhem.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Larsolof Blixt (S)
Mobil: 076-113 71 60
E-post: larsolof.blixt@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-26 -- 2015-12-31
Sara Gunnerud (S)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Patrik Lindgren (S)
Mobil: 073-759 82 38
E-post: bopatrikmikael@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Johan Faxér (MP)
Mobil: 070-669 14 13
E-post: johan.faxer@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Carita Stenbacka Tenezakis (V)
Mobil: 073-986 29 50
E-post: carita.stenbacka@bredband.net
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Lars Svärd (M)
jur kand, kommunfullm
Mobil: 070-724 27 15
E-post: lars.svard@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Anette Hellström (M)
E-post: anette-hellstrom@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Tomas Tetzell (M)
jur.kand. och civilekonom
Mobil: 0708-29 25 71
E-post: tomas.tetzell@swedishbankers.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Tita Bergquist (M)
Mobil: 0709-306 606
E-post: tita.bergquist@bredband.net
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-01-01 -- 2015-12-31
Malin Strid (FP)
politisk sekreterare
Mobil: 072-744 43 99
E-post: malin.strid@liberal.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Bror Eriksson (S)
E-post: eriksson.bror-a@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Eleonore Eriksson (S)
E-post: eleonore.eriksson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Axel Lindersson (S)
E-post: axel.lindersson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-04-20 -- 2015-12-31
Catharina Piazzolla (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Banafsheh Hejazi (MP)
E-post: banafem@yahoo.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Joakim Löf (MP)
Telefon: 076-234 52 37
E-post: joakim_lof@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Jonas Santesson (V)
Mobil: 070-758 95 60
E-post: jonas_santesson@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Susanne Sjöblom (M)
E-post: susanne.sjoblom@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Maria Sjögren (M)
Mobil: 0736-82 59 88
E-post: maria.sjogren@hotmail.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Mikael Nilsson (M)
E-post: mikael.nilsson@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Jessica Bagge (FP)
Mobil: 073-037 15 21
E-post: jessica_bagge@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-01 -- 2015-12-31
Hans Tjernström (C)
Mobil: 0767-81 86 96
E-post: hans.tjernstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2015-01-26 -- 2015-12-31
Edvard Agrell (KD)
Visa alla uppdrag