Stiftelsen Tyrestaskogen

Mandatperiod: 2014-01-01 - 2016-12-31

Gå till Stiftelsen Tyrestaskogen

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ledamot
2019-01-01 -- 2022-12-31
Göran Råsmar (C)
Mobil: 0707939660
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2022-12-31
Gunnar Björkman (S)
E-post: gunnar.bjoerkman@telia.com
Visa alla uppdrag

Suppleant
2019-01-01 -- 2022-12-31
Maria Bergström (MP)
Mobil: 070-6380712
Visa alla uppdrag

Suppleant
2019-01-01 -- 2022-12-31
Parvin Araghi (S)
Regionalt Skydds ombud
E-post: parvin.araghi@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Lekmannarevisor
2017-01-01 -- 2019-12-31
Amanj Mala-Ali (S)
E-post: amanj.mala-ali@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Lekmannarevisorssuppleant
2017-01-01 -- 2019-12-31
Gustav Blix (M)
Civilekonom
E-post: gustav.blix@gmail.com
Visa alla uppdrag