Kungsholmens pensionärsråd

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-01-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Anders Lidbeck (OPOL), SPF
Ordförande-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-5370884
E-post: anders.lidbeck@telia.com
Visa alla uppdrag för Anders Lidbeck
Christina Folke (OPOL)
Vice ordförande-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: ch.folke@telia.com
Visa alla uppdrag för Christina Folke
Roger Andersson (OPOL)
Ledamot-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-2165292
E-post: rogge.andersson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Roger Andersson
Birgitta Dangården (OPOL)
Ledamot-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-2925173
E-post: birgitta@dangarden.com
Visa alla uppdrag för Birgitta Dangården
Björn Sundström (OPOL)
Ledamot-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Björn Sundström
Karl-Ivar Borg (OPOL)
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-9540696
E-post: kribbe@gmail.com
Visa alla uppdrag för Karl-Ivar Borg
Kerstin Levisohn (OPOL)
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Kerstin Levisohn
Anita Nordin (OPOL)
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 076-800 98 29
E-post: anita.nordin.vik@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Anita Nordin
Karin Schiöld (OPOL)
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Karin Schiöld
Kim Åsberg (OPOL)
Ersättare-Org
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Kim Åsberg