Kungsholmens Sociala delegation

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-01-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Christer H Sjöblom (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
f.d. kriminalkommissarie
Mobil: 070-551 55 80
E-post: christer.sjoblom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Christer H Sjöblom
Mårten Svensson Risdal (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073/691 48 53
E-post: moosbrugger1@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Mårten Svensson Risdal
Staffan Gustavsson (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: staffan.gustavsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Staffan Gustavsson
Marie-Louise Siverstrand (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: marie-louise.siverstrand@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Marie-Louise Siverstrand
Britt Tryding (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: britt@tryding.se
Visa alla uppdrag för Britt Tryding
Lou-Ann Wejke-Norberg (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0736544447
Visa alla uppdrag för Lou-Ann Wejke-Norberg
Johanna Karlsson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: johannax1@live.com
Visa alla uppdrag för Johanna Karlsson
EvaLena Varhelyi (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för EvaLena Varhelyi