Enskede-Årsta-Vantörs sociala delegation

Mandatperiod: 2022-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Erika Wing (M)
Ordförande
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Erika Wing
Gisela Norrman (S)
Vice ordförande
2022-01-01 — 2022-12-31
Behandlingsassistent
E-post: gisela.norrman@hotmail.se
Visa alla uppdrag för Gisela Norrman
Nadin Fakhro (L)
Ledamot
2022-03-29 — 2022-12-31
E-post: nadin.fakhro@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Nadin Fakhro
Ola Gabrielson (MP)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: olagabrielson@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Ola Gabrielson
Lena Rydblom (V)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: vansterlena@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lena Rydblom
Kristiina Katajikko (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: katajikko.kristiina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kristiina Katajikko
Christina Peterson (C)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: christina.peterson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Christina Peterson
Bo Hansson (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Mediatekniker
Mobil: 0706496431
E-post: sossebosse@telia.com
Visa alla uppdrag för Bo Hansson
Tomas Agnemo (Fi)
Ersättare
2022-03-29 — 2022-12-31
Folkbildare
E-post: tomas.agnemo@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag för Tomas Agnemo