Skarpnäcks sociala delegation

Mandatperiod: 2023-01-02 - 2023-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Monica Lövström (S)
Ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 0706612334
E-post: monica.lovstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Monica Lövström
Johan Brege (M)
Vice ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073-677 23 97
E-post: jbrege@outlook.com
Visa alla uppdrag för Johan Brege
Curre Hansson (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 0768-265053
E-post: curre.hansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Curre Hansson
Ledrian Utter (V)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: ledrian.utter@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ledrian Utter
Cecilia Obermüller (MP)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
miljöinspektör
E-post: cecilia.obermuller@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Cecilia Obermüller
Ann Hultmark Fridner (L)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Ann Hultmark Fridner
Henrietta Ludwig (C)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: henrietta.ludwig@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Henrietta Ludwig
Katarina Frisk (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: katarina.frisk67@gmail.com
Visa alla uppdrag för Katarina Frisk
Emma Skepp (V)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Emma Skepp
Domino Kai (MP)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Domino Kai
Ann-Sofie Söderberg (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: ann-sofie.soderberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ann-Sofie Söderberg
Billy Östh (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
politisk sekreterare, kommunfullm
Visa alla uppdrag för Billy Östh