Skarpnäcks sociala delegation

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Johan Brege (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-677 23 97
E-post: jbrege@outlook.com
Visa alla uppdrag för Johan Brege
Maria von Bredow (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: maria.von.bredow@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Maria von Bredow
David Callgren (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: david.callgren@gmail.com
Visa alla uppdrag för David Callgren
Vakant (L)
Ledamot
2021-10-04 — 2021-12-31
Ewa Larsson (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
samhällsvetare, kommunfullm
Telefon: 08 508 150 20
E-post: ewa.e.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ewa Larsson
Curre Hansson (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0768-265053
E-post: tis.hansson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Curre Hansson
Hanna Egeltoft (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Ledamot
E-post: hanna.egeltoft@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Hanna Egeltoft
Maria Bergström (MP)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-6380712
Visa alla uppdrag för Maria Bergström
Henrietta Ludwig (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Henrietta Ludwig
Monica Lövström (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0706612334
E-post: monica_lovstrom@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Monica Lövström
Elisabeth Richter Hagert (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: elisabeth.hagert@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Elisabeth Richter Hagert