Kyrkogårdsnämnden

Mandatperiod: 2022-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Sara Stenudd (V)
Ordförande
2022-10-17 — 2022-12-31
Gruppledare
Telefon: 0761229118
E-post: sara.stenudd@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Sara Stenudd
Annette Lundquist Larsson (M)
Vice ordförande
2022-10-17 — 2022-12-31
Ordf kyrkogårdsnämnden
E-post: annette.lundquistlarsson@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Annette Lundquist Larsson
Inger Edvardsson (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: inger.edvardsson@icloud.com
Visa alla uppdrag för Inger Edvardsson
Sylvia Lindgren (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-641 50 21
E-post: sylindgren@telia.com
Visa alla uppdrag för Sylvia Lindgren
Eivor Karlsson (MP)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-433 67 62
E-post: iwla60@gmail.com
Visa alla uppdrag för Eivor Karlsson
Tita Bergquist (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: tita.bergquist@gmail.com
Visa alla uppdrag för Tita Bergquist
Jill Eriksson (L)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-588 01 15
E-post: jill.eriksson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Jill Eriksson
Maria Bosdotter (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: maria.bosdotter@gmail.com
Visa alla uppdrag för Maria Bosdotter
Ola Olsson (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: olahansjonas@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ola Olsson
Thereza Nordlund (V)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: thereza872@gmail.com
Visa alla uppdrag för Thereza Nordlund
Aras Amin (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: aras.amin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Aras Amin
Therese Lindström (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: therese.lindstroem@gmail.com
Visa alla uppdrag för Therese Lindström
Gunnar Würtz (L)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0707558045
E-post: gunnar.wyrtz@telia.com
Visa alla uppdrag för Gunnar Würtz
Ewa-Marie Ås (KD)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-7429599
E-post: ewa-marie.as@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Ewa-Marie Ås