Kyrkogårdsnämnden

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Kyrkogårdsnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Annette Lundquist Larsson (M)
Ordf kyrkogårdsnämnden
Mobil: 073-682 80 42
E-post: annette.lundquistlarsson@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Sara Stenudd (V)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Markus Birgander (M)
Mobil: 073 558 37 10
E-post: markus@birgander.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jill Eriksson (L)
Mobil: 070-588 01 15
E-post: jill.eriksson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Eivor Karlsson (MP)
Mobil: 070-433 67 62
E-post: eivor.karlsson@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Inger Edvardsson (S)
E-post: inger.edvardsson@icloud.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Sylvia Lindgren (S)
Mobil: 070-641 50 21
E-post: sylindgren@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Tita Bergquist (M)
E-post: tita.bergquist@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anne Arkelsten (M)
Lärare
Mobil: 070-595 80 33
E-post: anne.arkelsten@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Gunnar Würtz (L)
Mobil: 0707558045
E-post: gunnar.wyrtz@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ewa-Marie Ås (KD)
Mobil: 070-7429599
E-post: ewa-marie.as@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Maria Bosdotter (S)
E-post: maria.bosdotter@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ola Olsson (S)
E-post: olahansjonas@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Thereza Nordlund (V)
E-post: thereza872@gmail.com
Visa alla uppdrag