Kyrkogårdsnämnden

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Annette Lundquist Larsson (M)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Ordf kyrkogårdsnämnden
Mobil: 073-682 80 42
E-post: annette.lundquistlarsson@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Annette Lundquist Larsson
Sara Stenudd (V)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Gruppledare
Telefon: 0761229118
E-post: sara.stenudd@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Sara Stenudd
Tita Bergquist (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: tita.bergquist@gmail.com
Visa alla uppdrag för Tita Bergquist
Jill Eriksson (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-588 01 15
E-post: jill.eriksson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Jill Eriksson
Eivor Karlsson (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-433 67 62
E-post: iwla60@gmail.com
Visa alla uppdrag för Eivor Karlsson
Inger Edvardsson (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: inger.edvardsson@icloud.com
Visa alla uppdrag för Inger Edvardsson
Sylvia Lindgren (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-641 50 21
E-post: sylindgren@telia.com
Visa alla uppdrag för Sylvia Lindgren
Anne Arkelsten (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Lärare
Mobil: 070-595 80 33
E-post: anne.arkelsten@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anne Arkelsten
Therese Lindström (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: therese.lindstroem@gmail.com
Visa alla uppdrag för Therese Lindström
Gunnar Würtz (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0707558045
E-post: gunnar.wyrtz@telia.com
Visa alla uppdrag för Gunnar Würtz
Ewa-Marie Ås (KD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-7429599
E-post: ewa-marie.as@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Ewa-Marie Ås
Maria Bosdotter (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: maria.bosdotter@gmail.com
Visa alla uppdrag för Maria Bosdotter
Ola Olsson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: olahansjonas@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ola Olsson
Thereza Nordlund (V)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: thereza872@gmail.com
Visa alla uppdrag för Thereza Nordlund