Kyrkogårdsnämnden

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Kyrkogårdsnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Marja Sandin-Wester (MP)
E-post: marja.sandin-wester@mp.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Annette Lundquist Larsson (M)
kommunfullm
Mobil: 073-682 80 42
E-post: annette.lundquist.larsson@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mathias Tofvesson (S)
Tjänsteman
Mobil: 0733793967
E-post: M_tofvesson@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Sylvia Lindgren (S)
Mobil: 070-641 50 21
E-post: sylindgren@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Sara Stenudd (V)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Sten-Åke Larsson (M)
Seniorkonsult
Mobil: 0705-31 30 86
E-post: sten-ake@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anita Mofors (M)
fil kand
Telefon: 08-651 66 59
Mobil: 070-446 49 34
E-post: anita.mofors@swipnet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Paul Trossö (S)
leg sjukskötare
Mobil: 073-786 49 04
E-post: paul.trosso@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-02-13 -- 2017-12-31
Natalie Wredfors (S)
E-post: natalie.wredfors@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Eileen Ingulfson (MP)
E-post: e.ingulfsson@glocalnet.net, eileen.ingulfson@icloud.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Djuna Jangmyr (Fi)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars Richter (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Cecilia Önfelt (C)
Företagare
Mobil: 0708-90 22 16
E-post: cecilia.teaterochmusik@tele2.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Ewa-Marie Ås (KD)
Mobil: 070-7429599
E-post: ewa-marie.as@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag