Skarpnäcks stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2024-01-01 - 2024-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Cecilia Obermüller (MP)
Ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
miljöinspektör
E-post: cecilia.obermuller@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Cecilia Obermüller
Henrietta Ludwig (C)
1:e vice ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: henrietta.ludwig@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Henrietta Ludwig
Monica Lövström (S)
2:e vice ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 0706612334
E-post: monica.lovstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Monica Lövström
Curre Hansson (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 0768-265053
E-post: curre.hansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Curre Hansson
Kristina Persdotter (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: kristina.persdotter@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kristina Persdotter
Pontus Olsson (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: pontus.olsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Pontus Olsson
Tina Kratz (V)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Konstpedagog
Telefon: 08-50729120
E-post: tina.kratz@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Tina Kratz
Daniel Söderberg Talebi (V)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: daniel.soderberg.talebi@gmail.com
Visa alla uppdrag för Daniel Söderberg Talebi
Kristina Lutz (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 312 61 24
E-post: kristina.lutz@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kristina Lutz
Johan Brege (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073-677 23 97
E-post: jbrege@outlook.com
Visa alla uppdrag för Johan Brege
Billy Östh (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
politisk sekreterare, kommunfullm
Visa alla uppdrag för Billy Östh
Sergej Salnikov (SD)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Civilekonom
E-post: Sergej.Salnikov@sd.se
Visa alla uppdrag för Sergej Salnikov
Vakant (L)
Ledamot
2024-02-19 — 2024-12-31
Katarina Frisk (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: katarina.frisk67@gmail.com
Visa alla uppdrag för Katarina Frisk
Mahtab Sayadi (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Mahtab Sayadi
David Wikström (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: david.wikstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för David Wikström
Vakant (S)
Ersättare
2024-02-19 — 2024-12-31
Ledrian Utter (V)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: ledrian.utter@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ledrian Utter
Emma Skepp (V)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Emma Skepp
Domino Kai (MP)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Domino Kai
Henrik Appelqvist (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073-415 26 73
E-post: henrik.appelqvist@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Henrik Appelqvist
Ann-Sofie Söderberg (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: ann-sofie.soderberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ann-Sofie Söderberg
David Callgren (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: david.callgren@gmail.com
Visa alla uppdrag för David Callgren
Unni Björnerfors (SD)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: unni.bjornerfors@sd.se
Visa alla uppdrag för Unni Björnerfors
Ann Hultmark Fridner (L)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Ann Hultmark Fridner
Karro Olofsson (C)
Ersättare
2024-01-29 — 2024-12-31
E-post: karro.karro1990@gmail.com
Visa alla uppdrag för Karro Olofsson