Gå till

Bolagsstyrelser

Bostadsförmedlingen i Stockholm AB

Mandatperiod: 2015-04-01 - 2019-03-31

Gå till Bostadsförmedlingen i Stockholm AB

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2015-04-01 -- 2019-03-31
Ann-Margarethe Livh (V)
Borgarråd, kommunfullm
Telefon: 508 29 000
E-post: ann-margarethe.livh@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2015-04-01 -- 2019-03-31
Gulan Avci (L)
kommunfullm
E-post: gulan.avci@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-04-01 -- 2019-03-31
Katrin Nyström (S)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-04-01 -- 2019-03-31
Salar Rashid (S)
Ledamot av kommunfullmäktige
Mobil: 0761229283
E-post: salar.rashid@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-04-01 -- 2019-03-31
Helene Glant (MP)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-04-01 -- 2019-03-31
Jennyfer Redin (M)
Mobil: 073-621 20 02
E-post: jennyfer.redin@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2015-04-01 -- 2019-03-31
Charlotte Helmersson (M)
E-post: charlotte.helmersson@bredband.net
Visa alla uppdrag

Suppleant
2015-04-20 -- 2019-03-31
Sune Gidgård (S)
Visa alla uppdrag

Suppleant
2015-04-01 -- 2019-03-31
Sajida Kareem (S)
Visa alla uppdrag

Suppleant
2015-04-01 -- 2019-03-31
Anton Fendert (MP)
Mobil: 070-0875102
E-post: anton.fendert@mp.se
Visa alla uppdrag

Suppleant
2015-04-01 -- 2019-03-31
Jackie Nylander (V)
snickare
Telefon: 070-353 86 35
Mobil: 070-353 86 35
E-post: jackienylander@bredband.net
Visa alla uppdrag

Suppleant
2015-04-01 -- 2019-03-31
Edna Cedervall (M)
Telefon: 08-786 57 11
Mobil: 073-68 29 132
E-post: edna.cedervall@moderat.se
Visa alla uppdrag

Suppleant
2015-04-01 -- 2019-03-31
Oscar Svenäng (M)
Mobil: 0703996472
Visa alla uppdrag

Suppleant
2015-04-01 -- 2019-03-31
Joar Forssell (L)
E-post: joar.forssell@gmail.com
Visa alla uppdrag

Lekmannarevisor
2015-04-01 -- 2019-03-31
Gun Risberg (S)
Ekonomiansvarig
Visa alla uppdrag

Lekmannarevisorssuppleant
2015-04-01 -- 2019-03-31
Inge-Britt Lundin (L)
ordförande
Mobil: 070-685 05 75
E-post: inge-britt.lundin@stockholm.se
Visa alla uppdrag