Överförmyndarnämnden

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

Gå till Överförmyndarnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-01-01 -- 2022-12-31
Martin Ängeby (L)
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jessica Nilsson (V)
Kanslichef (V) SLL
Mobil: 0704827566
E-post: jesnil1@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2022-12-31
Hanna Broberg (M)
kanslichef, kommunfullm
E-post: hanna.broberg@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jonas Jeppson (M)
E-post: jonas_jeppson@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2022-12-31
Björn Sjöberg (S)
Mobil: 0705887952
E-post: sjobjorn42@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Busra Kocaturk (M)
Kvalificerad handläggare
Mobil: 0735167596
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-05-27 -- 2022-12-31
Gunilla Svensson Pilefors (M)
Inköpare
E-post: gunilla.svepil@hotmail.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Gabriella Ohlzon (L)
Account Manager
E-post: gabriella.ohlzon@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Rose-Marie Nylander (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Kenan Parlak (V)
E-post: kenan.parlak@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag