Vigselförrättare

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Cecilia Brinck (M)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Kommunfullmäktiges ordförande
Stadshuset, Ragnar Östbergs Plan 1
105 35
Stockholm
E-post: cecilia.brinck@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Cecilia Brinck
Ian Dickson Lauritzen (M)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-340 48 91
E-post: ian@lauritzen.se
Visa alla uppdrag för Ian Dickson Lauritzen
Eva Ekendahl (M)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Rektor
Telefon: 08-755 23 93
E-post: eva.ekendahl@gmail.com
Visa alla uppdrag för Eva Ekendahl
Tina Ghasemi (M)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
kommunfullm
Mobil: 070-4474645
E-post: ghasemi.tina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Tina Ghasemi
Sverker Sundmark (M)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
civilekonom
Mobil: 070-758 11 30
Visa alla uppdrag för Sverker Sundmark
Jan Tigerström (M)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
jur kand, kommunfullm
E-post: jan.tigerstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jan Tigerström
Isabella Hökmark (M)
Vigselförrättare
2020-11-02 — 2022-12-31
E-post: isabella@hokmark.se
Visa alla uppdrag för Isabella Hökmark
Charlotte Helmersson (M)
Vigselförrättare
2020-11-02 — 2022-12-31
E-post: charlotte.helmersson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Charlotte Helmersson
Bonnie Bernström (L)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: bonnie@springboard.se
Visa alla uppdrag för Bonnie Bernström
Patrik Silverudd (L)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Public affairschef
E-post: patrik.silverudd@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Patrik Silverudd
Peter Öberg (L)
Vigselförrättare
2021-02-01 — 2022-12-31
Mobil: 070 533 58 32
E-post: oeberg.peter@gmail.com
Visa alla uppdrag för Peter Öberg
Pontus Ekerljung (MP)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Pontus Ekerljung
Jessica Jormtun (MP)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: vigselcivil@gmail.com
Visa alla uppdrag för Jessica Jormtun
Henrik Waldenström (MP)
Vigselförrättare
2020-12-14 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Henrik Waldenström
Rebecka Pershagen (C)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Rebecka Pershagen
Pelle Thörnberg (C)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0708-93 15 45
E-post: pelle@pellethornberg.se
Visa alla uppdrag för Pelle Thörnberg
Jonas Naddebo (C)
Vigselförrättare
2020-11-02 — 2022-12-31
E-post: jonas.naddebo@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jonas Naddebo
Mejke Maria E. Runström (KD)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Borgarrådssekreterare
E-post: mejke.runstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Mejke Maria E. Runström
Ingela Edlund (S)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Telefon: 087914218
E-post: Sosseingela@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ingela Edlund
Karin Hanqvist (S)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
barnskötare
Mobil: 076-102 91 50
E-post: karin.hanqvist@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Karin Hanqvist
Paul Trossö (S)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
leg sjukskötare
Mobil: 073-786 49 04
E-post: paul.trosso@telia.com
Visa alla uppdrag för Paul Trossö
Veronica Palm (S)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: veronicapalm73@gmail.com
Visa alla uppdrag för Veronica Palm
Wanja Lundby Wedin (S)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: wanja.lw@icloud.com
Visa alla uppdrag för Wanja Lundby Wedin
Ola Palmgren (S)
Vigselförrättare
2020-05-25 — 2022-12-31
E-post: ola.palmgren@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Ola Palmgren
Mårten Svensson Risdal (S)
Vigselförrättare
2021-04-12 — 2022-12-31
Mobil: 073/691 48 53
E-post: moosbrugger1@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Mårten Svensson Risdal
Freddy Grip (V)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 073-590 48 68
E-post: freddy.grip@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag för Freddy Grip
Karin Norrby (V)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Karin Norrby
Eva Zetterberg (V)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: ingridevazetterberg@gmail.com
Visa alla uppdrag för Eva Zetterberg
Elisabeth Richter Hagert (V)
Vigselförrättare
2021-02-01 — 2022-12-31
E-post: elisabeth.hagert@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Elisabeth Richter Hagert
Peter Wallmark (SD)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Gruppledare
E-post: peter.wallmark@sd.se
Visa alla uppdrag för Peter Wallmark
Ulf Wester (SD)
Vigselförrättare
2019-01-01 — 2022-12-31
ULF WESTER
E-post: ulf.wester@sd.se
Visa alla uppdrag för Ulf Wester
Shadé Jalali (Fi)
Vigselförrättare
2019-01-28 — 2022-12-31
E-post: shade.jalali@gmail.com
Visa alla uppdrag för Shadé Jalali