Vigselförrättare

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

Gå till Vigselförrättare

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Cecilia Brinck (M)
Kommunfullmäktiges ordförande
Stadshuset, Ragnar Östbergs Plan 1
105 35
Stockholm
E-post: cecilia.brinck@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ian Dickson Lauritzen (M)
Mobil: 070-340 48 91
E-post: ian@lauritzen.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Eva Ekendahl (M)
Rektor
Telefon: 08-755 23 93
E-post: eva.ekendahl@gmail.com
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Tina Ghasemi (M)
kommunfullm
Mobil: 070-4474645
E-post: ghasemi.tina@gmail.com
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Sverker Sundmark (M)
civilekonom
Mobil: 070-758 11 30
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jan Tigerström (M)
jur kand, kommunfullm
E-post: jan.tigerstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Bonnie Bernström (L)
E-post: bonnie@springboard.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Patrik Silverudd (L)
Public affairschef
Mobil: 070-614 42 29
E-post: patrik.silverudd@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Pontus Ekerljung (MP)
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jessica Jormtun (MP)
E-post: vigselcivil@gmail.com
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Rebecka Pershagen (C)
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Pelle Thörnberg (C)
Mobil: 0708-93 15 45
E-post: pelle@pellethornberg.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Mejke Maria E. Runström (KD)
Borgarrådssekreterare
E-post: mejke.runstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ingela Edlund (S)
Telefon: 087914218
E-post: Sosseingela@gmail.com
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Karin Hanqvist (S)
barnskötare
Mobil: 076-102 91 50
E-post: karin.hanqvist@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Paul Trossö (S)
leg sjukskötare
Mobil: 073-786 49 04
E-post: paul.trosso@telia.com
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Veronica Palm (S)
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Wanja Lundby Wedin (S)
E-post: wanja.lw@icloud.com
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-10-14 -- 2022-12-31
Vakant (S)

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Freddy Grip (V)
Mobil: 073-590 48 68
E-post: freddy.grip@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Karin Norrby (V)
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Eva Zetterberg (V)
E-post: ingridevazetterberg@gmail.com
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Peter Wallmark (SD)
Gruppledare
E-post: peter.wallmark@sd.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ulf Wester (SD)
ULF WESTER
E-post: ulf.wester@sd.se
Visa alla uppdrag

Vigselförrättare
2019-01-28 -- 2022-12-31
Shadé Jalali (Fi)
E-post: shade.jalali@gmail.com
Visa alla uppdrag