Kungsholmens stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2022-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Rasmus Jonlund (L)
Ordförande
2022-01-01 — 2022-12-31
kommunikationschef
E-post: rasmus.jonlund@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Rasmus Jonlund
Mårten Svensson Risdal (S)
Vice ordförande
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 073/691 48 53
E-post: moosbrugger1@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Mårten Svensson Risdal
Christer H Sjöblom (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
f.d. kriminalkommissarie
Mobil: 070-551 55 80
E-post: christer.sjoblom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Christer H Sjöblom
Kjell Åke Karlsson (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: kjell.karlsson531@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kjell Åke Karlsson
Britt Tryding (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: britt@tryding.se
Visa alla uppdrag för Britt Tryding
Lou-Ann Wejke-Norberg (M)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: louann.wejke@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lou-Ann Wejke-Norberg
Lennart Kuick (MP)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: lennart.kuick.mp@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lennart Kuick
Marcus Wangel (C)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Fil. Dr
E-post: marcus.wangel@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Marcus Wangel
Johanna Karlsson (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: johannax1@live.com
Visa alla uppdrag för Johanna Karlsson
Felicia Schartner Giertta (S)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Felicia Schartner Giertta
Marie-Louise Siverstrand (V)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: marie-louise.siverstrand@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Marie-Louise Siverstrand
Maria Ekberg (V)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: mariaekberg0@gmail.com
Visa alla uppdrag för Maria Ekberg
Max Almflod (SD)
Ledamot
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: max.almflod@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Max Almflod
Fritz Lennaárd (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: fritz@lennaard.se
Visa alla uppdrag för Fritz Lennaárd
Maria Kihlström (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Egen företagare
E-post: kihlstrom75@gmail.com
Visa alla uppdrag för Maria Kihlström
Henrik Sjölander (M)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-643 33 07
E-post: henrik.k.sjolander@gmail.com
Visa alla uppdrag för Henrik Sjölander
Paulina Draganja (L)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Telefon: 0763498043
E-post: paulina.draganja@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Paulina Draganja
Staffan Gustavsson (MP)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: staffan.gustavsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Staffan Gustavsson
Christina Luhr (C)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: Christina.Luhr@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Christina Luhr
Göran Bergström (KD)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
E-post: goran.e.bergstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag för Göran Bergström
Gunnel Horm (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0708-191644
E-post: gunnel@horm.se
Visa alla uppdrag för Gunnel Horm
Jan-Åke Porseryd (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Journalist
Mobil: 0730-585086
E-post: jan.ake@bredband.net
Visa alla uppdrag för Jan-Åke Porseryd
Nick Rejimand (S)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Nick Rejimand
EvaLena Varhelyi (V)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för EvaLena Varhelyi
Åke Norström (V)
Ersättare
2022-01-31 — 2022-12-31
E-post: ake.norstrom@bredband.net
Visa alla uppdrag för Åke Norström
Liliane Åkerlund (SD)
Ersättare
2022-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Liliane Åkerlund