Servicenämnden

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Servicenämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Sara Pettigrew (MP)
Gruppledare
Telefon: 08-508 29 646
Mobil: 076 122 96 46
E-post: sara.pettigrew@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Henrik Sjölander (M)
Mobil: 070-643 33 07
E-post: henrik.k.sjolander@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mervi Mäkinen Andersson (S)
Mobil: 070-7228155
E-post: mervi_andersson@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Tobias Haglö (S)
Lärare
Telefon: 08-50841845
E-post: tobias.haglo@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Tom Hedrup (M)
Egen Företagare
Telefon: 08-599 94 715
Mobil: 073-256 41 32
E-post: tom.hedrup@moderat.se, tom@carbzone.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Esme Güler (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Hengameh Ehsani (MP)
E-post: hengameh.e@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Torun Boucher (V)
Telefon: 08-508 29 121
Mobil: 076-1229121
E-post: torun.boucher@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Louise Honnér (M)
E-post: louise.honner@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Gunilla Hansson (C)
socionom
Mobil: 0727322248
Visa alla uppdrag