Servicenämnden

Mandatperiod: 2018-01-01 - 2018-12-31

Gå till Servicenämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2018-01-29 -- 2018-12-31
Nila Vikhe Patil (MP)
Civilekonom
Mobil: 070-076 69 99
E-post: nila.vikhe.patil@mp.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2018-01-01 -- 2018-12-31
Henrik Sjölander (M)
Mobil: 070-643 33 07
E-post: henrik.k.sjolander@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-02-19 -- 2018-12-31
Rana Carlstedt (S)
Sjuksköterska
Telefon: 076-122 92 81
E-post: rana.carlstedt@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Tobias Haglö (S)
Lärare
Telefon: 08-50841845
E-post: tobias.haglo@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2018-01-01 -- 2018-12-31
Tom Hedrup (M)
Egen Företagare
Telefon: 08-599 94 715
Mobil: 073-256 41 32
E-post: tom@carbzone.se, tom@carbzone.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Esme Güler (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-05-07 -- 2018-12-31
jonas svensson (MP)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Jessica Nilsson (V)
Kanslichef (V) SLL
E-post: jesnil1@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Louise Honnér (M)
E-post: louisehonner@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2018-01-01 -- 2018-12-31
Gunilla Hansson (C)
socionom
Mobil: 0727322248
Visa alla uppdrag