Stadsholmen, AB

Mandatperiod: 2019-04-01 - 2023-03-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Dennis Wedin (M)
Ordförande
2020-01-01 — 2023-03-31
Borgarråd, kommunfullmäktige
Telefon: 08-508 29 130
E-post: dennis.wedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Dennis Wedin
Clara Lindblom (V)
Vice ordförande
2019-04-01 — 2023-03-31
Borgarråd
Mobil: 0761-22 91 13
E-post: clara.lindblom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Clara Lindblom
Karin Blomstrand (M)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: karin.blomstrand@gmail.com
Visa alla uppdrag för Karin Blomstrand
Emilie Fors (L)
Ledamot
2020-05-25 — 2023-03-31
Ekonom
E-post: emilie.fors@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Emilie Fors
Ragnar von Malmborg (MP)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
Mobil: 070 39 29 520
E-post: ragnar.von.malmborg@tengdalen.se
Visa alla uppdrag för Ragnar von Malmborg
Alexander Ojanne (S)
Ledamot
2019-06-17 — 2023-03-31
Ombudsman
Mobil: 0702994142
E-post: alexander.ojanne@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Alexander Ojanne
Göran Dahlstrand (S)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
Mobil: 0707726180
E-post: goran.dahlstrand@gmail.com
Visa alla uppdrag för Göran Dahlstrand
Folke Dellström (OPOL)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: folke.dellstrom@comhem.se
Visa alla uppdrag för Folke Dellström
Johan Hjelmstrand (M)
Suppleant
2021-03-22 — 2023-03-31
E-post: johan@hjelmstrand.se
Visa alla uppdrag för Johan Hjelmstrand
Burhan Yildiz (L)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
samordnare
Mobil: 076-628 19 22
E-post: burhan.yildiz.by02@gmail.com
Visa alla uppdrag för Burhan Yildiz
Kersti Berggren (MP)
Suppleant
2020-11-02 — 2023-03-31
E-post: kersti.berggren@me.com
Visa alla uppdrag för Kersti Berggren
Ragnhild Elfsö (C)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
Kommunikatör
E-post: ragnhildelfso@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Ragnhild Elfsö
Karin Hanqvist (S)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
barnskötare
Mobil: 076-102 91 50
E-post: karin.hanqvist@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Karin Hanqvist
Emil Adén (S)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: emil.aden@gmail.com
Visa alla uppdrag för Emil Adén
Maria Hannäs (V)
Suppleant
2021-04-12 — 2023-03-31
jourhandläggare
Mobil: 076-796 62 00
E-post: maria.hannas@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Maria Hannäs
Monica Andersson (OPOL)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: monica.andersson3@telia.com
Visa alla uppdrag för Monica Andersson
Magnus Kendel (M)
Lekmannarevisor
2019-04-01 — 2023-03-31
Jur kand
E-post: magnus.kendel@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Magnus Kendel
Barbro Ernemo (V)
Lekmannarevisorssuppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: barbro.ernemo@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Barbro Ernemo