Södermalms sociala delegation

Mandatperiod: 2022-01-03 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Roslana Cederhage (M)
Ordförande
2022-01-03 — 2022-12-31
Statsvetare
E-post: roslana.cederhage@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Roslana Cederhage
Britten Lagerkvist Tranströmer (S)
Vice ordförande
2022-01-03 — 2022-12-31
Mobil: 076-2082236
E-post: britten.lagerkvist.transtromer@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Britten Lagerkvist Tranströmer
Anders Göransson (S)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
Mobil: 076 - 844 87 88
E-post: anders_goransson@telia.com
Visa alla uppdrag för Anders Göransson
Charlotte Lilja Pittuco (V)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: charlotte.lilja.pittuco@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Charlotte Lilja Pittuco
Magnus Palm (MP)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: magnus.palm@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Magnus Palm
Anne-Lie Elfvén (L)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: anne-lie.elfven@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Anne-Lie Elfvén
Ashna Ibrahim (C)
Ledamot
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: ashna.ibrahim@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Ashna Ibrahim
Anna-Karin Lindahl (S)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: Annakarin.lindahl60@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anna-Karin Lindahl
Elis Wibacke (V)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
E-post: elis.wibacke@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Elis Wibacke
Britt Haselwanter (M)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Mobil: 073-576 72 44
E-post: britt.haselwanter@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Britt Haselwanter
Mikael Igelström (M)
Ersättare
2022-01-03 — 2022-12-31
Senior advisor
E-post: mikael.igelstrom@telia.com
Visa alla uppdrag för Mikael Igelström