Familjebostäder, AB

Mandatperiod: 2019-04-01 - 2023-03-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Dennis Wedin (M)
Ordförande
2019-04-01 — 2023-03-31
Borgarråd, kommunfullmäktige
Telefon: 08-508 29 130
E-post: dennis.wedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Dennis Wedin
Ingela Edlund (S)
Vice ordförande
2020-03-23 — 2023-03-31
Telefon: 087914218
E-post: Sosseingela@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ingela Edlund
Ida Karlbom (M)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
Mobil: 0739-88 22 40
E-post: ida.karlbom@moderat.se
Visa alla uppdrag för Ida Karlbom
Lena Kling (L)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: lkling@spray.se
Visa alla uppdrag för Lena Kling
Shadi Larsson (MP)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: shadilarsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Shadi Larsson
Thomas Högberg (S)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: thompa.hogberg@gmail.com
Visa alla uppdrag för Thomas Högberg
Rashid Mohammed (V)
Ledamot
2019-04-01 — 2023-03-31
Mobil: 0708614533
E-post: rashid.mohamed@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Rashid Mohammed
Per Rosencrantz (M)
Suppleant
2021-10-04 — 2023-03-31
E-post: per.rosencrantz@gmail.com
Visa alla uppdrag för Per Rosencrantz
Saqib Shabbir (MP)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
Visa alla uppdrag för Saqib Shabbir
Hamid Ershad Sarabi (C)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: hamid.ershad@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Hamid Ershad Sarabi
Ewa Samuelsson (KD)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: ewasamuelsson04@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ewa Samuelsson
Inger Lagerman (S)
Suppleant
2020-03-02 — 2023-03-31
Mobil: 0735457047
E-post: lagerman.inger7@gmail.com
Visa alla uppdrag för Inger Lagerman
Pontus Olsson (S)
Suppleant
2019-04-08 — 2023-03-31
E-post: pontus.olsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Pontus Olsson
Yasmine Carlsson (V)
Suppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: yasminecarlsson3@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Yasmine Carlsson
Lars Riddervik (M)
Lekmannarevisor
2019-04-01 — 2023-03-31
Mobil: 0705-94 85 30
E-post: lars.riddervik@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lars Riddervik
Bosse Ringholm (S)
Lekmannarevisorssuppleant
2019-04-01 — 2023-03-31
E-post: bosse.ringholm@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Bosse Ringholm