Farsta stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2024-01-01 - 2024-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperiodstart 2011-01-01)
Laura Roselli (V)
Ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 076 12 18 180
E-post: laura.kaneli.roselli@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Laura Roselli
Olof Peterson (M)
1:e vice ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 520 36 02
E-post: olofpeterson08@gmail.com
Visa alla uppdrag för Olof Peterson
Joseph Zamani (S)
2:e vice ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 072 453 01 46
E-post: joseph.zamani@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Joseph Zamani
Anki Johansson (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 426 85 95
E-post: anki.johansson2012@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anki Johansson
Kjell Backman (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 527 48 65
E-post: k.backman@telia.com
Visa alla uppdrag för Kjell Backman
Moa Sahlin (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073 652 58 82
E-post: moa.m.sahlin@gmail.com
Visa alla uppdrag för Moa Sahlin
Niklas Aurgrunn (V)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073 392 89 84
E-post: niklas.aurgrunn@gmail.com
Visa alla uppdrag för Niklas Aurgrunn
Lisa Carlbom (MP)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 731 73 48
E-post: lisa.carlbom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lisa Carlbom
Torbjörn Ebérus (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 076 100 92 08
E-post: torbjorn.eberus@gmail.com
Visa alla uppdrag för Torbjörn Ebérus
Susanne Larsson (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073 904 31 54
E-post: susanne.mariana.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Susanne Larsson
Leif Söderström (SD)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: leif.soderstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Leif Söderström
Rikard Werge (L)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073 322 54 84
E-post: rikard.werge@gmail.com
Visa alla uppdrag för Rikard Werge
Christer Eriksson (C)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073 980 40 50
E-post: christer.eriksson2@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Christer Eriksson
Isabella Hagnell Westermark (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: isabellahagnell@gmail.com
Visa alla uppdrag för Isabella Hagnell Westermark
Hans Strandberg (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 952 31 19
E-post: hans1951strandberg@gmail.com
Visa alla uppdrag för Hans Strandberg
Frida Bengtsson (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: frida.bengtsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Frida Bengtsson
Per Sohrabi (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 072 003 68 58
E-post: per.sohrabi.ssu@gmail.com
Visa alla uppdrag för Per Sohrabi
Anders Carlsson Lind (V)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 076 187 48 22
E-post: anderscarlssonlind@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anders Carlsson Lind
Johanna Mathiasson (V)
Ersättare
2024-07-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 306 43 24
E-post: johanna.mathiasson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Johanna Mathiasson
Maria Jacobson (MP)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 000 77 70
E-post: jacobson.maria@gmail.com
Visa alla uppdrag för Maria Jacobson
Truls Ljungström (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 331 32 23
E-post: truls.ljungstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag för Truls Ljungström
Caroline Annink Örtholm (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 076 941 31 75
E-post: caroline.ortholm@hotmail.se
Visa alla uppdrag för Caroline Annink Örtholm
Kenneth Hedman (M)
Ersättare
2024-03-11 — 2024-12-31
E-post: k40080336@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kenneth Hedman
Mattias Mårdenfjord (SD)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 764 44 06
E-post: mattias.mardenfjord@sd.se
Visa alla uppdrag för Mattias Mårdenfjord
Camilla Bergman (L)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 259 25 03
E-post: cbergman.liberalerna@gmail.com
Visa alla uppdrag för Camilla Bergman
Olle Eriksson (C)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070 270 51 89
E-post: oeriksson54@gmail.com
Visa alla uppdrag för Olle Eriksson