Farsta stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Farsta stadsdelsnämnd

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars Bäck (V)
Mobil: 073 444 19 84
E-post: lars.back@yahoo.co.uk, lars.back@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars Jilmstad (M)
Mobil: 070 345 64 36
E-post: lars.jilmstad@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Kjell Backman (S)
Mobil: 070 527 48 65
E-post: k.backman@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Moa Sahlin (S)
Mobil: 073 652 58 82
E-post: moa.m.sahlin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Daniel Harc (S)
Mobil: 070 716 27 59
E-post: danielharc@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Karin Lekberg (S)
Mobil: 0739 60 70 05
E-post: karin.lekberg@subtopia.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mariana Moreira Duarte (MP)
Mobil: 076 12 29 646
E-post: mariana.moreira.duarte@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-03-20 -- 2017-12-31
Anita Jonsson (MP)
Mobil: 070 373 99 46
E-post: anitajonsson46@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Arne Fredholm (M)
Mobil: 0733 89 00 45
E-post: arne.fredholm@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Ann-Louise Ebérus (M)
Mobil: 070 356 47 51
E-post: lollo111@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Leif-Åke Andersson (M)
Mobil: 073 374 65 50
E-post: sivleifa@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lisbeth Crabo Ljungman (M)
Mobil: 070 583 39 39
E-post: crabolj@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Peter Öberg (L)
Mobil: 070 533 58 32
E-post: oeberg.peter@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Dan Lind (S)
Mobil: 0735 32 35 24
E-post: danbanan@rocketmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Fatou Mané (S)
Mobil: 0720 13 49 18
E-post: fatoujeng@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Pelle Pettersson (S)
E-post: petterssonjohn659@gmail.com, pelle659@tele2.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-30 -- 2017-12-31
Siv Berglund (S)
Mobil: 070 251 57 69
E-post: berglund.siv@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Giacomo Bastreri (MP)
Mobil: 070 916 45 88
E-post: giaco@outlook.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-03-20 -- 2017-12-31
Lisa Carlbom (MP)
Mobil: 070 731 73 48
E-post: lisa.carlbom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-09-04 -- 2017-12-31
Marre Mayr (V)
Mobil: 070 238 34 14
E-post: marre_mayr@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Marie-Louise Gudmundsson (M)
Mobil: 070 666 61 00
E-post: marie.gudmundsson@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Klas Wissman (M)
Mobil: 0720 31 99 63
E-post: klaswissman@icloud.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Kristina Wallentin (M)
Mobil: 072 227 17 17
E-post: kristina.wallentin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Stefan Back (L)
Mobil: 0760 32 27 41
E-post: stefan.back@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Malena Liedholm Ndounou (C)
Mobil: 072 560 70 70
E-post: malena.liedholm@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars Hultkvist (KD)
Mobil: 076 136 50 95
E-post: lars.hultkvist@gmail.com, lars.hultkvist@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag