Järva stadsdelsnämnd

Mandatperiod: 2024-01-01 - 2024-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Rashid Mohammed (V)
Ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: rashid.abdi.mohammed@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Rashid Mohammed
Ole-Jörgen Persson (M)
1:e vice ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Politisk sekreterare
Telefon: 0738-404065
Mobil: 0738-404065
E-post: ole-jorgen.persson@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Ole-Jörgen Persson
Elvir Kazinic (S)
2:e vice ordförande
2024-01-01 — 2024-12-31
Telefon: 076 120 21 34
E-post: elvir.kazinic@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Elvir Kazinic
Anna Jonazon (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Administrativ chef
Mobil: 070-922 44 11
E-post: anna.jonazon@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Anna Jonazon
Nassir Abdullahi Ali (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: nasabdu@esh.se
Visa alla uppdrag för Nassir Abdullahi Ali
Kyllikki Iroegbu (S)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: kyllikki.iroegbu@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kyllikki Iroegbu
Helene Wildner (V)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Telefon: 0703808414
Visa alla uppdrag för Helene Wildner
Mansur Jama (MP)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Mansur Jama
Annika Friberg (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: annika.friberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Annika Friberg
Lotta Högström (M)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: lottahogstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lotta Högström
Ghazal Saberian (SD)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: ghazal.saberian@sd.se
Visa alla uppdrag för Ghazal Saberian
Åsa Nilsson Söderström (L)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
Projektledare
E-post: asa.n.soderstrom@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Åsa Nilsson Söderström
Patrick Amofah (C)
Ledamot
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: patrick.amofah@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Patrick Amofah
Bengt Ohlsson (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: bengttohlsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Bengt Ohlsson
Fadumo Dahir Igal (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Telefon: 0737760173
Visa alla uppdrag för Fadumo Dahir Igal
Azad Hassan (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 073-5312797
E-post: azadhassan166@gmail.com
Visa alla uppdrag för Azad Hassan
Letti Freivalds (S)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Letti Freivalds
Ifrah Ibrahim Osoble (V)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Ifrah Ibrahim Osoble
Allan Ahmad (V)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Allan Ahmad
Shannet Fessehazion (MP)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: shannet.f@gmail.com
Visa alla uppdrag för Shannet Fessehazion
Niklas Dahlstrand (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Visa alla uppdrag för Niklas Dahlstrand
Kerstin Thufvesson (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Civilekonom
E-post: kerstin.thufvesson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kerstin Thufvesson
Mats Rydelius (M)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: mats.rydelius@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mats Rydelius
Robert Westerlund (SD)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: robert.westerlund@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Robert Westerlund
Carolina Rosén (L)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
Mobil: 070-678 20 02
E-post: rosen.carolina@gmail.com
Visa alla uppdrag för Carolina Rosén
Kim Ekblom (C)
Ersättare
2024-01-01 — 2024-12-31
E-post: kim.ekblom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kim Ekblom