Arbetsmarknadsnämnden

Mandatperiod: 2023-01-01 - 2023-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Arvid Vikman (S)
Ordförande
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 070-9945512
E-post: arvid.vikman@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Arvid Vikman
Johan Kling (C)
Vice ordförande
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: johan.kling@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Johan Kling
Frida Bengtsson (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: fridabengtsson@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Frida Bengtsson
Nassir Abdullahi Ali (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: nasabdu@esh.se
Visa alla uppdrag för Nassir Abdullahi Ali
Ulla Sjöberg (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: ulla.sjobergh@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ulla Sjöberg
Oscar Karlsson (S)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Oscar Karlsson
Maria Ljuslin (V)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 0703769216
E-post: maria.ljuslin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Maria Ljuslin
Kristina Mattsson (MP)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Frilansjournalist
E-post: kristinamatts@gmail.com
Visa alla uppdrag för Kristina Mattsson
Per Rosencrantz (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: per.rosencrantz@gmail.com
Visa alla uppdrag för Per Rosencrantz
Annika Friberg (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: annika.friberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Annika Friberg
Edward Hamilton (M)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Egenföretagare
E-post: eddehamilton@gmail.com
Visa alla uppdrag för Edward Hamilton
Ann-Christine Carlberg (SD)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: +46761443773
E-post: acarlberg944@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ann-Christine Carlberg
Christina Tufvesson (L)
Ledamot
2023-01-01 — 2023-12-31
Jur.kand.
E-post: Christina.Tufvesson@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Christina Tufvesson
Solveig Holmgren (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
fd. datakonsult
Mobil: 070-791 32 02
E-post: solveig.holmgren@gmail.com
Visa alla uppdrag för Solveig Holmgren
Gustav Mannerström (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: gustav.mannerstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag för Gustav Mannerström
Sadia Mumin Omar (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Sadia Mumin Omar
Stefan Engström (S)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Stefan Engström
Shamso Ali Hassan (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Shamso Ali Hassan
Henric Börefelt Axell (V)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Henric Börefelt Axell
Mansur Jama (MP)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Visa alla uppdrag för Mansur Jama
Aura Baila (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Ersättare Enskede Årsta Vantör stadsdelsnämnd
E-post: aura.baila@gmail.com
Visa alla uppdrag för Aura Baila
Olof Peterson (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Mobil: 070 520 36 02
E-post: olofpeterson08@gmail.com
Visa alla uppdrag för Olof Peterson
Alicja Lindell (M)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Enhetschef
Mobil: 0708-22 82 97
E-post: alicja.lindell@gmail.com
Visa alla uppdrag för Alicja Lindell
Leif Söderström (SD)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
E-post: leif.soderstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Leif Söderström
Lovisa Lanryd (L)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Ekonom
E-post: lovisa.lanryd@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Lovisa Lanryd
Rune Thyselius (C)
Ersättare
2023-01-01 — 2023-12-31
Civilingenjör
E-post: rune.thyselius@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Rune Thyselius