Arbetsmarknadsnämnden

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Karin Ernlund (C)
Ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: karin.ernlund@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Karin Ernlund
Salar Rashid (S)
Vice ordförande
2021-01-01 — 2021-12-31
Ledamot av kommunfullmäktige
Mobil: 0761229283
E-post: salar.rashid@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Salar Rashid
Andrea Hedin (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: andrea.hedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Andrea Hedin
Johan Paccamonti (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: johan.paccamonti@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Johan Paccamonti
Jennyfer Redin (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: jennyfer.redin@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Jennyfer Redin
Tom Hedrup (M)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Egen Företagare
Telefon: 08-599 94 715
Mobil: 073-256 41 32
E-post: tom@hedrup.com
Visa alla uppdrag för Tom Hedrup
Peter Öberg (L)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070 533 58 32
E-post: oeberg.peter@gmail.com
Visa alla uppdrag för Peter Öberg
Magnus Runsten (MP)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 070-8914601
E-post: magnus.runsten@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Magnus Runsten
Andrea Törnestam (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: andreatornestam@gmail.com
Visa alla uppdrag för Andrea Törnestam
Erik Persson (S)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: erik.persson@seko.se
Visa alla uppdrag för Erik Persson
Rashid Mohammed (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0708614533
E-post: rashid.mohamed@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Rashid Mohammed
Anna Lundgren (V)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: LundgrenAnna@live.se
Visa alla uppdrag för Anna Lundgren
Martin Westmont (SD)
Ledamot
2021-01-01 — 2021-12-31
Vice gruppledare
E-post: martin.westmont@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Martin Westmont
Börje Häggman (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: borje.haggman@gmail.com
Visa alla uppdrag för Börje Häggman
Arslan Bicen (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 073-685 02 56
E-post: arslan.bicen@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Arslan Bicen
Adam Danieli (M)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Adam Danieli
Johan Hjelm (L)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: johan.hjelm@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Johan Hjelm
Anna Wallgren (MP)
Ersättare
2021-03-22 — 2021-12-31
E-post: annawallgrenmp@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anna Wallgren
Mathias Mellgren Helge (C)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0706020819
E-post: mathias@mellgren.se
Visa alla uppdrag för Mathias Mellgren Helge
Ofelia Namazova (KD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Ersättare i Kommunfullmäktige
E-post: ofelianamazova@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ofelia Namazova
Alma Carlsson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: alma.carlsson@icloud.com
Visa alla uppdrag för Alma Carlsson
Anders Eriksson (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Statstjänsteman
E-post: anders.hugo@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anders Eriksson
Marie Jokio (S)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Mobil: 0703866905
E-post: marie.jokio@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Marie Jokio
Marlene Karlén (V)
Ersättare
2021-02-01 — 2021-12-31
E-post: marlene.karlen@gmail.com
Visa alla uppdrag för Marlene Karlén
Lena-Karin Lifvenhjelm (SD)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
E-post: lena-karin.lifvenhjelm@sd.se
Visa alla uppdrag för Lena-Karin Lifvenhjelm
Farida Al-Abani (Fi)
Ersättare
2021-01-01 — 2021-12-31
Visa alla uppdrag för Farida Al-Abani