Arbetsmarknadsnämnden

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Gå till Arbetsmarknadsnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2019-04-01 -- 2019-12-31
Fredrik Lindstål (C)
Mobil: 0707-91 37 28
E-post: fredrik.lindstal@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2019-01-01 -- 2019-12-31
Salar Rashid (S)
Ledamot av kommunfullmäktige
Mobil: 0761229283
E-post: salar.rashid@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Andrea Hedin (M)
E-post: andrea.strom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Johan Paccamonti (M)
E-post: johan.paccamonti@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jennyfer Redin (M)
Mobil: 073-621 20 02
E-post: jennyfer.redin@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Tom Hedrup (M)
Egen Företagare
Telefon: 08-599 94 715
Mobil: 073-256 41 32
E-post: tom@carbzone.se, tom@carbzone.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Jessica Sjönell (L)
E-post: jessica.sjonell@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Magnus Runsten (MP)
Mobil: 070-8914601
E-post: magnus.runsten@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Åsa Janlöv (S)
E-post: asajanlov@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Stefan Hansson (S)
E-post: stefan.l.hansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Rashid Mohammed (V)
Mobil: 0708614533
E-post: rashid.mohamed@yahoo.se, rashid.abdi.mohammed@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Frida Mörtlund (V)
E-post: fmortlund@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2019-01-01 -- 2019-12-31
Martin Westmont (SD)
E-post: martin.westmont@sverigedemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Börje Häggman (M)
E-post: borje.haggman@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Arslan Bicen (M)
Mobil: 073-685 02 56
E-post: arslan.bicen@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ann-Louise Ebérus (M)
Mobil: 070 356 47 51
E-post: lollo111@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Johan Hjelm (L)
E-post: johan.hjelm@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Tiemon Okojevoh (MP)
Politisk sekreterare
E-post: tiemon.oko@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mathias Mellgren Helge (C)
Mobil: 0706020819
E-post: mathias@mellgren.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Ofelia Namazova (KD)
Ersättare i Kommunfullmäktige
E-post: ofelianamazova@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Barni Noor (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Erik Persson (S)
E-post: erik.persson@seko.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Andrea Törnestam (S)
E-post: andreatornestam@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Anna Lundgren (V)
E-post: LundgrenAnna@live.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Mattias Mårdenfjord (SD)
E-post: mattias.mardenfjord@sd.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2019-12-31
Maria Jansson (Fi)
E-post: maria.jansson@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag