Stadsdelsnämnden Södermalm

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Stadsdelsnämnden Södermalm

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anders Göransson (S)
Mobil: 0768-44 87 88
E-post: aa74788@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Christoffer Järkeborn (M)
Kommunfullm
Mobil: 0709-95 15 67
E-post: christoffer.jarkeborn@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lisa Marie Gustafsson (S)
E-post: lisa.marie.gustafsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Magnus Nilsson (S)
Mobil: 0708-99 66 88
E-post: magnus@nilssonproduktion.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Britten Lagerkvist Tranströmer (S)
Mobil: 076-2082236
E-post: britten.lagerkvist.transtromer@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anna-Klara Müntzing (MP)
Mobil: 073-998 55 27
E-post: anna-klara.muntzing@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-30 -- 2017-12-31
Ludvig Hubendick (MP)
E-post: ludvig.hubendick@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Birgitta Sevefjord (V)
Mobil: 0706343332
E-post: birgitta.sevefjord@politik.sll.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Filip Solsjö (M)
E-post: filip.solsjo@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Harald Eriksson (M)
E-post: harald.eriksson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Arba Kokalari (M)
kommunfullmäktige
E-post: arba.kokalari@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anders Alvebäck (M)
Mobil: 070-313 00 78
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anne-Lie Elfvén (L)
E-post: anne-lie.elfven@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Hanaa Filali (S)
E-post: hanaa.filali@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Martin Engman (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Cassandra Solback (S)
E-post: love_te_quiero@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Julia Finnsiö (MP)
E-post: juliafinnsio@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-30 -- 2017-12-31
Else Lundin (MP)
Projektassistent
Mp-kansli, Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
E-post: else.lundin@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mathias Leveborn (V)
Mobil: 0739632501
E-post: mathias.leveborn@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Djuna Jangmyr (Fi)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anders Karlsson (M)
Mobil: 070-9862720
E-post: anders.karlsson@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Britt Haselwanter (M)
Mobil: 073-576 72 44
E-post: britt.haselwanter@stockholm.se, britt.haselwanter@comhem.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Cecilia Ranemo (M)
Fil.kand.
E-post: cecilia.ranemo@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Erik Jahn (L)
E-post: erik.jahn@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Fredrik Lindstål (C)
Mobil: 0707-91 37 28
E-post: fredrik.lindstal@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Leif Kroon (KD)
Mobil: 070-8622263
E-post: leif.kroon@stockholm.se, leif.kroon@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag